В селі Нараївка Краснопільської громади облаштували мальовничу зону відпочинку і реабілітації учасників бойових дій, ветеранів війни та членів їх сімей. Проект назвали «Ліки матінки природи», він передбачає створення центру реабілітації для військових.

Про це повідомила сільська голова Краснопільської ОТГ Катерина Романенко.

Цей напрямок проєкту Краснопільська сільська рада обрала недарма, адже зараз на захисті суверенітету та незалежності України стоять більше ніж 400 синів і доньок громади.

«Ми твердо віримо, що настане той день, коли війна закінчиться, і всі вони повернуться додому. Але, на жаль, залишаться наслідки… Рани не лише тілесні, а й душевні, ще довго даватимуться взнаки. Тож уже сьогодні потрібно дбати про їх реабілітацію, моральне та фізичне відновлення», – каже Катерина Романенко.

Саме тому в планах Краснопільської територіальної громади народився цей амбітний проєкт – створення реабілітаційного центру для ветеранів війни та їх родин.

«Неповторна природа цієї місцини уже зараз може вносити свою часточку в реабілітацію захисників. Адже зараз уже – хлопці приходять у тимчасові відпустки, уже маємо демобілізованих.. Тут є можливість порибалити, покупатися, назбирати грибів чи лікарських трав, насолодитися цілющим повітрям соснового лісу», – пояснює сільська голова.

Силами нараївчан, працівників Краснопільської сільської ради та її старостатів тут уже проведено кілька підготовчих заходів з прибирання та розчищення території урочища «Брідок». Старостати уже визначились з місцями для своїх локацій, котрі до Дня незалежності України мають бути презентовані громадськості.

Варто зазначити, що цей проєкт – черговий, котрий громада реалізовуватиме спільно з БО БФ”МХП-Громаді”. Його загальний бюджет складає 130 000 гривень, з яких 30 000 гривень – це кошти Краснопільської сільської ради, 100 000 гривень – фінансування від БО «БФ «МХП – ГРОМАДІ».

«В наших планах – зробити все можливе, аби відпочивальники почувалися на облаштованій території безпечно, комфортно і затишно.

Силами небайдужих людей та працівників сільської ради тут уже встановлено три кладки, розчищено берег водойми для майбутнього пляжу, прибрано територію від сухостою та сміття», – розповідає про хід робіт пані Катерина.

 

Попередня публікаціяМясо по- французьки
Наступна публікаціяШалені емоції та змагання: відкритий пляжний турнір у Вінниці

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я