У Вінниці успішно завершився Чемпіонат з футзалу серед дітей

чемпіонат Вінницької міської територіальної громади з футзалу
чемпіонат Вінницької міської територіальної громади з футзалу

13 та 14 серпня на території Вінницького міського палацу дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної відбувся відкритий чемпіонат Вінницької міської територіальної громади з футзалу серед дітей. У турнірі брали участь 20 команд, які представляли як нашу місцеву територіальну громаду, так і прилеглі райони Вінницької області.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Цей спортивний захід отримав підтримку від міського голови Сергія Моргунова, секретаря Вінницької міської ради Павла Яблонського та всього депутатського корпусу міської ради. Турнір не лише змагальний, а й сприяє розвитку спортивних здібностей серед молоді та сприяє популяризації футзалу у місті та області.

У рамках чемпіонату, юні учасники змагались у двох лігах – “Сілвер” та “Голден”. Після завершення ігор судді визначили найкращих воротарів, нападників та гравців турніру. Всі команди були нагороджені подарунками від спонсорів чемпіонату, а переможці також отримали сертифікати на спортивну форму від міського голови.

Ігор Откидач, заступник міського голови, висловив свою вдячність юним спортсменам за їхню захопливу гру, а також батькам за підтримку та можливість прийти та підтримати своїх дітей на змаганнях. Він наголосив, що це заходи ініційовані та підтримані міським головою Сергієм Моргуновим, секретарем міської ради Павлом Яблонським та депутатським корпусом міської ради.

Сергій Краєвський, голова комітету по фізичній культурі та спорту, також відзначив важливість підтримки молодого покоління у спорті, як майбутнього нашої країни та спортивних досягнень.

Попередня публікаціяСтильна осінь: відомий модельєр Андре Тан поділився модними рекомендаціями
Наступна публікаціяНе чекайте сигналів болю: проходьте медичні огляди вчасно

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я