Паровозний вікенд в Гайвороні: акція “Паротяги мчать до Перемоги”

Паротяги мчать до Перемоги
Паротяги мчать до Перемоги

Запрошуємо всіх любителів активного відпочинку та залізничних фанатів на захоплюючий паровозний вікенд у Гайвороні. Цей захід дасть вам можливість не лише спостерігати, але й особисто відчути атмосферу минулих часів, коли паровози були серцем залізничної індустрії. Під час вікенду вас чекає можливість побачити, як паровози гудуть, чухкають та паруються в живу. Це створить унікальну атмосферу старовини та поглибить ваше розуміння історії залізниці.

Про це повідомляють Туристичні новини Вінниччини.

Культурно-мистецька акція “Паротяги мчать до Перемоги” відбудеться в місті Гайворон. Метою заходу є збереження та популяризація історичної спадщини українських залізниць, а також розвиток Гайворонської вузькоколійки та туристичного потенціалу регіону.

В програмі заходу передбачено присутність шести діючих паровозів із різних куточків України. Також будуть організовані туристичні поїзди на паровозній тязі та парад паровозів.

Учасники заходу зможуть відвідати паровозне депо, побачити виставку рухомого складу, а також прийняти участь у патріотично-мистецьких заходах, організованих місцевими творчими колективами. Також на гості чекає ярмарок.

Дата заходу: 19 серпня 2023 року.

Початок: о 06:00.

Місце: вул. Київська, 8 (навпроти Центрального автовокзалу).

Реєструйтесь за посиланням:

https://forms.gle/EQmx8UZRZARTsRJk8

Попередня публікація“Вінницька птахофабрика” подає приклад іншим підприємствам, як потрібно прислухатись до місцевої громади та налагоджувати конструктивний діалог
Наступна публікаціяСтильна осінь: відомий модельєр Андре Тан поділився модними рекомендаціями

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я