У Вінниці відкатали та відбігали «Дуатлон у Сабарові». Відео

В неділю у Вінниці відбулись змагання з велокросу та бігу — «Дуатлон в Сабарові». На понад 50 учасників з кількох міст України чекали дві дистанції, довга для витривалих та коротка для швидких.

На змаганнях побували журналісти Vinnytsia Press Point. Поспілкувались з учасниками та організаторами спортивної події.

«Змагання з дуатлону у Вінниці, це змагання з велокросу та бігу. Це для нас перші змагання такого роду, раніше ми проводили лише «кроскантрі». Тому має бути щось цікаве. Багато у нас сьогодні учасників і відповідно багато буде нагороджено призерів», – розповів організатор Сергій Соколовський.

Самі організатори не з Вінниці, але тут їм допомагали в організації відомі вінницькі велоспортсмени. Зокрема всюди встигав Олександр Царевський, якій і підбадьорював учасників і віддавав команди на старт та ще й встигав пригостити кавою та їжею.

Велоетап змагань включав в себе дистанцію протяжністю 5 кілометрів відбірних ґрунтових стежок зі спусками та підйомами, але без складних технічних елементів. Це дозволило змагатись і тим учасникам, які не займаються крос-кантрійним видом спорту, але все одно гарно дружать з велосипедом.
Біговий етап – це коротка частина велоетапу, яка мала 2.5 кілометра протяжність. Біговий етап знаходився майже на рівнинній ділянці, без складних технічних елементів.

Учасниця з Києва Анастасія розповіла, що вона бере участь у подібних заходах не вперше. Але вперше разом зі своєю мамою. Анастасія їде дистанцію на ровері, а мати приймає естафету і біжить. А ще дівчині дуже сподобалось у Вінниці, вони жили тут деякий час на початку повномасштабного вторгнення.

«Іду в парі з бігуном, з моєю мамою. Вона сьогодні бігтиме вперше, для неї це важливо. Це цікаві перегони (кроскантрі). Сабарів вінницька траса, вінницька громада, той настрій який тут є — дуже круто. Хочеться повертатись сюди мені і всім моїм друзям», – каже Анастасія.

Також нам вдалось поспілкуватись з учасником Станіславом з Харкова. А поза кадром з його дружиною. Жінка розповіла, що він ветеран і подібні змагання є частиною реабілітації.

«Я давно, десь з 2008 року приймаю участь у таких змаганнях: аматорське кроскантрі, марафони по бездоріжжю, потім ралі-рейди та сотки. В Вінниці саме в такому форматі дуатлону беру участь вперше, в дуатлоні брав участь, але в шосейному. У Вінниці вже вдруге, вперше був в 2019 році на Вінницькій закрутці. Дуже подобається мені місто, подобається організація, атмосфера. Все супер», – поділився з нами пан Станіслав.

Море позитивних емоцій та спілкування отримали усі учасники від найменших до найстарших. Проте велосезон іще не завершився, про наступні заходи можна дізнатись на сайті: http://bikeportal.org.ua/.

Попередня публікаціяНебезпека поширення трав’яних пожеж на Вінниччині: рятувальники закликають уникати спалювати рослинність
Наступна публікаціяРемонтні роботи на вулиці Батозькій: водіям рекомендують підготуватися до змін в русі

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я