Home Відео Вінничани вибороли шість медалей Чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей та юніорів. Відео

Вінничани вибороли шість медалей Чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей та юніорів. Відео

0
Вінничани вибороли шість медалей Чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей та юніорів. Відео

У Вінниці зустріли переможців Чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів, який відбувся в Абу-Дабі. П’ять срібних та одну бронзову нагороду вибороли вінничани в складі збірної України, яка в загальному заліку посіла перше місце.

2-5 серпня в Абу-Дабі, ОАЕ на легендарній Mubadala Arena у Zayed Sports City під патронатом Його Високості Шейха Халеда бін Мохамеда бін Заїда Аль-Нахайяна проходив чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів.

«Сьогодні ми зустрічаємо наших чемпіонів. Вони уже третій рік поспіль посідають найвищу сходинку Чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів, – розповідає почесний президент Вінницької обласної федерації змішаних єдиноборств ММА Сергій Кудлаєнко. – Достатньо важко було відправити цих спортсменів, достатньо важко сьогодні тренуватись, через воєнний стан. Але не дивлячись на певні проблеми, які на сьогодні існують, у будь-яких видах спорту, а тим паче в силових видах, ми перемогли. І цю перемогу присвятили нашим воїнам, які дають сьогодні можливість цим діткам тренуватись і перемагати на світовому рівні».

Змагання проводилися за трьома віковими категоріями 12-13 років, 14-15 років та 16-17 років зібрали понад 600 спортсменів із 47 країн світу.

Збірна України представлена 22 спортсменами у віковій категорії 12-13 років, 24 спортсменами у віковій категорії 14-15 років, 23 спортсменами у віковій категорії 16-17 років. Тренерський штаб складався з 28 тренерів.

У складі збірної України на чемпіонаті змагались семеро спортсменів з Вінниччини. Шестеро з них зуміли здобути нагороди з них 5 срібних та 1 бронзова.

Срібні призери:
  • Мирослава Бочук, вікова група 14-15 років до 44 кг (СК «Гепард» м. Тульчин /Легіон-13 Вінниця)
  • Єва Буженко, вікова група 14-15 років до 57 кг (СК «Гепард» м. Тульчин)
  • Роман Косаківський, вікова група 12-13 років до 62 кг (СК «Сапсан» м. Чечельник)
  • Дмитро Коломійчук, вікова 14-15 років до 67 кг (СК «Боєць» м. Хмільник)
  • Анастасія Городівська, вікова група 16-17 років до 52 кг (СК «Боєць» м. Хмільник)

Бронзу виборов Роман Грабчак, вікова група 12-13 років до 31 кг (СК «Ілля Муровець» Тростянецького р-ну)

«За результатами Чемпіонату України, який проходив  в травні у Вінниці, нам вдалось відібрати досить сильну команду національну. В неї потрапило сім представників Вінниччини. Після відбору спортсменів тренера працювали, проводили навчально-тренувальні збори. Наші тренера добре попрацювали, адже з семи спортсменів шестеро приїхали медалістами», – розповів керівник Вінницької обласної федерації змішаних єдиноборств ММА Володимир Соляр.

Срібна призерка Єва Буженко розповіла, що тренувальний сезон був дуже тяжким, багато тренувань, зборів, спарингів.

«На Чемпіонаті світу я здобула срібло. В моїй категорії було шість суперників, дві групи. Я перемогла всіх у своїй групі і вийшла до фіналу. На жаль у фіналі я поступилась перемогою дівчині, яка представляла Ірландію. Сподіваюсь наступного року заберу своє золото», – каже Єва Буженко.

За підсумками чотирьох днів змагання Збірна України виборола 11 золотих, 16 срібних та 17 бронзових нагород та посіла перше загально командне місце на чемпіонаті світу. Хочемо зазначити, що Збірна України ставала найкращою в кожен із 4 змагальних днів.

В результаті Збірна України стає найкращою на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів 3- й рік поспіль.

Минулого року юнаки та дівчата з Вінниччини в складі збірної України вибороли чотири нагороди.