Home Новини Дівчатка з Вінниччини стали волонтерами: збирають кошти для ЗСУ та підтримують захисників

Дівчатка з Вінниччини стали волонтерами: збирають кошти для ЗСУ та підтримують захисників

0
Дівчатка з Вінниччини стали волонтерами: збирають кошти для ЗСУ та підтримують захисників
11-річна Ксенія Пампуха та 10-річна Софія Кіліменко

У Вінницькій області двоє дівчат, 11-річна Ксенія Пампуха та 10-річна Софія Кіліменко, стали волонтерами і активно збирають кошти для підтримки Збройних сил України. Вони влаштували «блокпост» на дорозі та звертаються до водіїв з проханням пожертвувати на потреби військових. За один день їм вдалося зібрати 1185 гривень. Дівчатка проживають у місті Гнівань на Вінниччині. Їхні дії свідчать про велику відданість та активну громадську підтримку на користь ЗСУ

Про це повідомляє Гніванська територіальна громада.

Ідея збору коштів для Збройних Сил України виникла раптово та неочікувано, як розповіла 11-річна Ксенія. Її подруга, 10-річна Софія, з радістю приєдналася до ініціативи.

«Ми почали думати, як можемо допомогти нашим воїнам, які зараз захищають нашу країну. Вирішили, що можемо збирати кошти цим способом», – розповіла Ксенія.

Раніше дівчатка виготовляли різні речі, такі як каблучки з бісеру і ляльки-мотанки, які потім продавали на місцевому міні-ринку, розташованому на їхньому масиві. Отримані з цього прибутки вони вже передали для підтримки ЗСУ.

Софія додала: «Люди давали нам різні суми, були ті, хто вніс 200 гривень, і ті, хто мав можливість тільки 1 гривню. Ми вдячні за кожну пожертву, адже кожна гривня має велике значення. За один день ми зібрали 1185 гривень».

Дії Ксенії та Софії свідчать про їхню велику відданість та прагнення допомагати тим, хто зараз захищає Україну.