Олена Зеленська відвідала місце ракетного удару в Вінниці та вшанувала пам’ять загиблих. Перша леді поклала квіти до пам’ятника жертвам обстрілу, відзначивши значущість меморіалу, який був створений за ініціативою родин 29 загиблих. У своїй публікації Олена Зеленська поділилася враженнями про відвідування цього місця та зазначила, що площу, де сталася трагедія, частково відновлено, але залишена частина уламків літака як пам’ятник на нагадування про жахливу атаку на місто.

Про це повідомила Олена Зеленська у Фейсбуці

«На кожній фігурці – фото та розповідь про людину, яка вже ніколи не пройде цими вулицями. Меморіал пам’яті жертв російського обстрілу Вінниці 14 липня 2022 року міська рада розробила за ініціативою родин 29 загиблих.

Того страшного дня російські воєнні злочинці вдарили «Калібрами» в самісінький центр міста, убивши перехожих, спаливши медичний центр із лікарями й пацієнтами.

Тепер пам’ять про них втілилася в голубах і в 29 сакурах, висаджених навколо пам’ятника. Тут є птах та дерево і для 4-річної Лізи, яка стала однією із жертв цієї трагедії», – написала Олена Зеленська.

Свій візит у Вінницю Зеленська розпочала саме з відвідання цього місця. Нині площу, на якій усе сталося, частково відновлено.

Єдине, що місто не планує відновлювати, – посічений уламками літак у центрі площі. що залишається як нагадування про те, якому нелюдському, варварському злу опирається Україна, і про те, що його зрештою переможуть українці.

Дружина президента вперше офіційно відвідує Вінницю. Володимир Зеленський приїздив до міста, як глава держави, у вересні 2020 року. 

Олена Зеленська
Олена Зеленська
Попередня публікаціяНебезпека ранніх кавунів: лікар попереджає про можливі ускладнення
Наступна публікаціяПрем’єр-міністр Денис Шмигаль відвідав котельню у Вінниці