Home Новини У Калинівському коледжі відкрили меморіальну дошку загиблому нацгвардійцю Олександру Глушку

У Калинівському коледжі відкрили меморіальну дошку загиблому нацгвардійцю Олександру Глушку

0
У Калинівському коледжі відкрили меморіальну дошку загиблому нацгвардійцю Олександру Глушку
Олександр Глушко

У Калинівському технологічному фаховому коледжі відкрили меморіальну дошку випускнику навчального закладу Олександру Глушку, який загинув у жорстоких боях за рідну землю. 11 червня виповниться рік з дня смерті Героя.

Про це повідомили у Калинівській міській раді.

«Коротким, але гідним було життя відважного нацгвардійця. Олександр Глушко закінчив загальноосвітню школу №1 м. Калинівки, потім навчався у Калинівському технологічному коледжі. У 2017 році юнак вступив до лав Національної академії Національної гвардії України. Після закінчення навчання проходив службу у Калинівці. Був справедливим та відповідальним командиром, якого поважали та цінували підлеглі», — йдеться у повідомленні.

На відкриття меморіальної дошки до Калинівського технологічного фахового коледжу завітали рідні та друзі Олександра Глушка, представники влади, викладачі та студенти коледжу, бойові побратими. Теплими та добрими словами згадали Героя Калинівський міський голова Василь Поліщук, виконуючий обов’язки директора Калинівського технологічного фахового коледжу Руслан Будяк, заступник командира військової частини 3028 Національної гвардії України, полковник Володимир Романишин, подруга родини Марія Івчук.

Право відкрити меморіальну плиту надали кращим учням коледжу, а настоятель храму святого Миколая Чудотворця ПЦУ, протоієрей Орест Шпак здійснив таїнство освячення меморіальної дошки.

«На війні з російськими окупантами загинуло семеро випускників Калинівського технологічного фахового коледжу. Це гордість навчального закладу і гіркий біль. Відтепер Олександр Глушко щоранку зустрічатиме калинівчан своєю щирою посмішкою і нагадуватиме усім, якою важкою ціною дається нам Перемога», – написали у дописі.