Home Відео У Вінниці привітали з професійним святом журналістів які боронять інформаційний фронт та воюють зі зброєю в руках. Відео

У Вінниці привітали з професійним святом журналістів які боронять інформаційний фронт та воюють зі зброєю в руках. Відео

0
У Вінниці привітали з професійним святом журналістів які боронять інформаційний фронт та воюють зі зброєю в руках. Відео

Сьогодні, 6 червня, з Днем журналіста в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації привітали журналістів області.

Через російську агресію багато медійників зараз знаходяться на передовій не лише інформаційного фронту.

Вони поповнили військові формування Сил оборони України та воюють не лише словом, а й зброєю.

Журналіст Андрій Коваленко
Журналіст Андрій Коваленко

Захищає Україну в складі ЗСУ і журналіст нашої редакції Андрій Коваленко. Замість воїна грамоту та премію отримала дружина.

“Щиро вітаю українських колег-журналістів із професійним святом! Якщо чесно, це моя перша відзнака від влади) Отримав «заочно», через дружину. Що ж, дякую, приємно”, – каже Андрій Коваленко.

«Мені дуже приємно що відзначили і не забули. Андрій завжди прагнув і прагне захищати Україну з пером чи зі зброєю», – каже пані Анна.

Керівники регіону відзначили кращих медійників Почесними грамотами обласної військової адміністрації та обласної Ради.

«Вінницькі журналісти, які зараз відстоюють цілісність нашої держави, нищать ворога щодня й щогодини, і в холод, і в спеку, вдень і вночі. Ми захоплюємось тими, хто зараз «обнуляє» ворога бойовими дронами, і артилерією, воює у бригадах територіальної оборони, захищає небо та кордони України», – зазначив Начальник ОВА Сергій  Борзов.

Також у рамках заходу письменник Вадим Вітковський презентував книгу «Україна: журналісти на передовій». У виданні зібрано матеріали різних жанрів: репортажі, інтерв’ю, нариси, огляди, а також фотографії і документи медійників, які перебували в зоні бойових дій. Це живі свідчення очевидців з місця подій і враження самих учасників.

Своєю чергою, голова обласної організації Національної спілки журналістів України Василь Паламарчук вручив відзнаки та премії кращим медійникам регіону.