У вінницькому артпросторі “ПІЧ” триває спільна виставка вінницьких митців «Видіння», на якій презентовано роботи більш як 20 молодих вінницьких художників, які об’єднались у ком’юніті.

Про це йдеться в анонсі події на Telegram-каналі Мистецького об’єднання “PLAI”,

«Глядач може зануритись в окремі світи кожного із художників і побачити “Видіння”. Хочемо, щоб якомога більше людей могли знайомитися з творчістю вінницьких митців, а художники мали змогу ділитися своїми творами. Тому такі спільні виставки плануємо проводити регулярно, щомісяця», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, на виставці можна буде побачити роботи Олександра Покуци, Анастасії Кулик, Інни Сивак, Євгена Соломка та багатьох інших.

«Це для Вінниці новий етап розвитку. Це дуже важливо. Бо вони не поїхали в інші міста, не поїхали за кордон, а працюють тут і створюють дуже різний контент. Такого не було вже років 20 в нашому місті», – зазначає співзасновниця артпростору “ПІЧ” та очільниця об’єднання Олександра Венславовська.

Відвідати виставку усі охочі зможуть за адресою: вул. Сковороди, 25 (на мапах все ще вул.Пушкіна). Вона триватиме протягом двох тижнів.

Попередня публікаціяСпортсмени з Вінниччини представлятимуть Україну на Європейських іграх-2023
Наступна публікаціяУ Вінниці вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок російського теракту

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я