У Вінниці на площі Перемоги перед зруйнованим Будинком офіцерів вшанували пам’ять дітей, які загинули рік тому внаслідок ракетної атаки. Символічні дзвоники  сьогодні звучать на площі  Перемоги голосами чотирирічної сонячної  Лізи Дмитрієвої, семирічного Максима Жарія і восьмирічного Кирила Пяхіна.

Про це повідомив голова Вінницької ОВА, Сергій Борзов.

На площі зібралися родини, близькі та знайомі дітей, загиблих внаслідок російської агресії, представники обласної та міської влади, громадських організацій, небайдужі вінничани. 

На місці злочину російської держави-окупанта, де загинуло троє вінницьких діточок – чотирирічна сонячна Ліза Дмитрієва, семирічний Максим Жарій і восьмирічний Кирило Пяхін, присутні розвісили дзвіночки, що символізують голоси усіх вбитих дітей.


Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про безвинних янголів. 

Акція «Голоси дітей» започаткована з ініціативи Першої леді Олени Зеленської у 2022 році, у Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії, який заснувала Генеральна Асамблея ООН.

«Всеукраїнська акція «Голоси дітей» проводиться 4 червня у Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії, який  заснувала Генеральна Асамблея ООН. Памʼять про загублені життя маленьких українців залишиться назавжди однією з найболючіших сторінок нашої історії. Цієї  ночі з-під завалів дому в Підгородненській громаді Дніпропетровщини дістали тіло дворічної дівчинки. Її життя обірвала ворожа ракета.

Лише з початку повномасштабного вторгнення в Україні офіційно загинуло 485 дітей, поранено – 1005, зникло безвісти – 389… Ми переможемо у цій праведній війні і ніколи не забудемо безневинних жертв варварської агресії. Найщиріші співчуття усім батькам, які втратили своїх діток», – зазначив Сергій Борзов.

Попередня публікація« Видіння»: в артпросторі «ПІЧ» триває спільна виставка вінницьких художників
Наступна публікаціяНа Вінниччині чоловік із інвалідністю виплітає основи для маскувальних сіток на фронт

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я