Вінничани розповіли, звідки вони дізнаються новини та яким джерелам довіряють. Опитування

Щодня ми дізнаємось безліч новин, серед них є правдиві і фейки, якісні і не дуже. З яких джерел дізнаються новини вінничани розпитували на вулицях міста журналісти Vinnytsia PressPoint.

Минулого тижня знімальна група нашого сайту провела дослідження на вулицях міста. Ми розпитували вінничан, звідки вони дізнаються новини та яким новинам довіряють?

Близько 50 людей різного віку та статі стали респондентами нашого дослідження. Виявилось, більшість з опитаних дізнаються новини з соціальних мереж та месенджерів. Зокрема називають як джерело новин популярні Телеграм – канали та Інстаграм.

«Здебільшого читаю офіційні повідомлення, міськрада, облрада та кілька Тг-каналів місцевих новин. Телебачення не дивлюсь нема вдома телевізора», – каже 20 річний хлопець, на ім’я Андрій.

Під час опитування зустріли і людей, які читають газети, а не тільки місцеві пабліки та українські новинні канали. А також дізнаються новини із західних ЗМІ.

«Я здебільшого черпаю інформацію з газет. Є іноземні видання, є українські видання яким я довіряю. А також Телеграм – канали», – каже вінничанка Олена.

Також, були опитувані що дізнаються новини з повідомлень у Фейсбуці та дивляться Єдиний марафон. А одна дівчина назвала основним джерелом новин канал ТСН, який вона дивиться щодня.

Втім є і люди, які не довіряють телебаченню.

Що до правдивості та довіри до інформації то більшість опитуваних орієнтуються на офіційні джерела і саме там перевіряють отриману інформацію.

Втім самі цікаві відповіді ми зібрали для вас у відео тож дивіться самі.

Попередня публікаціяГороскоп за знаками Зодіаку на сьогодні, 4 червня
Наступна публікаціяВінницькі бабусі відкрили обласний чемпіонат з чирлідингу 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я