Перед професійним святом Днем журналіста у Вінниці відбувся захід на якому отримали нагороди переможці конкурсу журналістських робіт Форуму «Інформаційний фронт України: Вінниччина».

Журналісти багатьох вінницьких редакцій подавали на конкурс роботи у п’яти номінаціях. Але переможців виявилось шість. Адже за рішенням конкурсної комісії одну з премій розділи навпіл. А усі номінанти отримали привітання та грошові премії.

Лауреатами конкурсу стали журналісти:
  • Валентина Кирильчук, 20 хвилин
  • творча група інтернет-видання І-vin.info
  • Микола Кавун, газета «Вінниччина»
  • Вікторія Ворущак, ТРК «Вінниччина»
  • Михайло Курдюков та Віктор Скрипник «20 хвилин»

«Для мене це було не очікувано. Зазвичай на культуру звертають не надто багато уваги, тож і конкурсів раніше не вигравала», – каже переможниця Валентина Кирильчук.

Її інтерв’ю з режисером харківського театру, справжня історія про культуру під час війни, про людські виміри та незламне мистецтво.

Захід відбувався у приміщенні Mont Blanc, привітати та підтримати колег прийшли журналісти багатьох редакцій. Всі редакції, які брали активну участь у розвитку свободи слова під час війни отримали привітання та подарунки.

На початку заходу призи отримали студенти переможці відеоконкурсу на тему інформаційного спротиву.

Журналістів, редакторів та студентів вітали організатори конкурсів керівник ГО «Ми – Вінничани» Валерій Коровій та запрошені гості і партнери об’єднання – народні депутати Геннадій Вацак, Лариса Білозір та Микола Кучер. А також керівник осередку ГО “Ми-Вінничани” у місті Вінниці Сергій Кудлаєнко, засновник медіахолдингу “Новини Вінниці” Микола Філонов.

«Від журналістів залежить багато чого. Особливо висвітлення новин з передової і всього, що відбувається в країні. Сьогодні над перемогою України працюють всі: Збройні сили України, підприємці. Цей захід потрібний. Адже тут відмітили і молодих журналістів, і тих, хто вже має великий досвід», – зазначив Микола Кучер.

За словами Миколи Філонова, підтримка та увага для журналістів надзвичайно важливі в нинішніх умовах, адже журналісти також воїни, але інформаційного фронту.

«Не можна не дооцінювати внесок, який роблять журналісти в розбудову демократії та свободи слова в Україні. Формування здорового конкурентного інформаційного середовища важливе для формування суспільства рівних можливостей», – зазначив Микола Філонов.

Попередня публікаціяБезкоштовну юридичну допомогу вінничанам, військовим та ВПО надають в Офісі ГО «Ми – Вінничани». Відео
Наступна публікаціяСьогодні у Вінниці переміно хмарна погода

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я