Організація Health Right International (Право на здоров’я) в Україні створила мережу дитячих центрів «Маленькі Великі» для родин вимушених переселенців у Вінницькій, Закарпатській та Львівській областях.

Про це повідомляють Новини Вінниці.

Дитячі центри «Маленькі Великі» створені на базі денних центрів «Право на здоров’я» та орієнтовані на дітей та підлітків від 3 до 18 років. Наразі центри діють у Львові, Вінниці, Ужгороді та Києві.

«У таких центрах волонтери будуть проводити для дітей ВПО заняття з подолання стресу, грати у розвиваючі ігри, допомагати з домашніми завданнями та приділятимуть дітям увагу, щоб підтримати у ці складні часи постраждалих від війни», – пояснює директорка представництва Health Right в Україні Галина Скіпальська.

Заняття із дітьми та підлітками будуть проводитися за міжнародними запатентованими методиками First Aid Arts та Activity Catalogue від організації World Vision International. Вони ґрунтуються на неврологічних та психологічних дослідженнях та передбачає використання мистецьких ресурсів та психосоціального благополуччя дітей. Різноманітні активності, як правило, призначені для дітей віком від 6 років до підлітків віком до 18 років.

Заняття за міжнародними методиками у дитячих центрах «Маленькі Великі» будуть проходити два-три рази на тиждень.

Дитячий центр «Маленькі Великі» розташований у Вінниці адресою: Вул. Стеценка 48.

Щоб взяти участь у заняттях дитячих центрів, необхідно заповнити анкету за посиланням.

Тренери зв`яжуться з охочими та узгодять зручний час.

Про діяльність про діяльність Представництва HealthRight International «Право здоров’я» в Україні можна дізнатися на офіційному сайті та сторінках у Facebook та Instagram.

Попередня публікаціяГороскоп за знаками Зодіаку на суботу, 27 травня
Наступна публікаціяУ Вінниці два ставки вирішили передати в оренду та створити зони відпочинку