Дівчинці, яка задонатила на ЗСУ кошти що збирала на велосипед, подарували двоколісний транспорт. Відео

Вероніка Канівець з Ладижина передала на допомогу армії кошти, що збирала на велосипед. Понад вісім тисяч гривень дівчинка заробила за виготовлені власноруч браслетики.

Про це на своїй фейсбук сторінці розповів народний депутат Микола Кучер.

Історія 10-річної дівчинки вражає і надихає водночас, вона роблячи браслетки продає їх, а всі вторговані кошти передає на допомогу військовим. За цей час на добру справу їй вдалось зібрати понад 8 тис. гривень. Батько Вероніки також нині служить у лавах Збройних Сил України, тому дівчинка всім серцем допомагає захисникам.

«Під час останньої нашої поїздки на Донеччину, спільно з Благодійним Фондом “КУМ”, серед листів, що ми передали військовим був лист і від Вероніки. Окрім добрих слів підтримки у символічний пакунок вона також поклала браслетки-обереги, які сама виготовила та кошти, які, як виявилось, збирала собі на велосипед.

Рядки листа Вероніки просто крають серце своєю щирістю. Прочитавши це, ми не могли залишитись осторонь і вирішили втілити мрію дівчинки! І ось сьогодні Вероніка отримала такого омріяного подарунка. Приємну місію виконала моя помічниця», – йдеться в дописі нардепа Миколи Кучера.

В офісі пана Миколи дівчинка поспілкувалась з його помічницею та отримала в подарунок велосипед.

«Я дуже пишаюся такими дітьми! Наш народ із таким юним патріотичним поколінням перемогти неможливо! Тут не має різниці чи це підтримка у вигляді малюнку, чи це кошти. Важливо, що наші діти розуміють цінність України.

Через війну в наших дітей тепер дорослі очі, але досвід, життя і майбутнє кожної української дитини — безцінні.

Тому підтримує ЗСУ заради мирного майбутнього наших дітей! Слава Україні!», – пише Микола Кучер.

 

Попередня публікаціяКерівник «Вінницяобленерго» відмовився від депутатського мандату обласної ради
Наступна публікаціяУ Вінниці сьогодні лагодять водогін за кількома адресами

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я