На чемпіонаті України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок вихованка Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 Тетяна Вітвіцька здобула «срібло» та виконала норматив Майстра спорту України.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Змагання проходять у Луцьку. Вінничанка Тетяна Вітвіцька виступає у найлегшій ваговій категорії 45 кг. У перший день турніру наша землячка за підсумками двоборства посіла другу сходинку п’єдесталу, піднявши 112 кг та виконала норматив Майстра спорту України.

Тренер-викладач Петро Нагурний зазначив, що Тетяна Вітвіцька розпочала тренуватись у Вінницькій міській дитячо-юнацької спортивної школи № 5 у березні 2021 та вже за 1,5 року зуміла виконати норматив кандидата у майстри спорту з важкої атлетики.

«У першу чергу налаштовував Тетяну на підняття ваги для нормативу Майстра спорту України, а вже потім призове місце. Радує, те що наша спортсменка змогла впевнено підняти штангу та досягнути потрібного результату», – говорить тренер МДЮСШ № 5 Петро Нагурний.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський привітав спортсменку та тренера з вагомим досягненням.

«Радіємо та цінуємо кожну перемогу! Вітаю тренера та спортсменку з результатом, адже коли досягаєш поставленої мети розумієш, що рухаєшся у правильному напрямі», – каже Сергій Краєвський.

Попередня публікаціяГороскоп за знаками Зодіаку на сьогодні, 25 травня 
Наступна публікаціяВінницькі студенти ініціювали збір макулатури, гроші направили військовим

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я