Сьогодні день, коли астрологи усім знакам Зодіаку не просто радять, а рекомендують мріяти – будь-які бажання, загадані в цей час, здійсняться.

Саме тому до будь-яких сказаних сьогодні слів необхідно поставитися з максимальною увагою: невдало обране формулювання, здійснившись, замість позитивних життєвих змін може призвести до негативних.

Астрологічний прогноз від meteoprog. com розкаже, що підготували зірки всім представникам зодіакального кола на четвер.

Овен

Якщо ви працюєте або навчаєтеся поза домом, навчитеся триматися подалі від таких людей, які даремно витрачають ваші гроші та час. Хвороба дитини змусить вас хвилюватись. Вам потрібно негайно звернути на це увагу. Прислухайтеся до правильної поради, оскільки невелика недбалість з вашого боку може погіршити проблему. Вам буде важко змусити свого партнера зрозуміти вашу позицію.

Телець

Не пхайте свій ніс у справи дружини, це викличе її гнів. Найкраще займатися своїми справами. Деякі важливі плани будуть виконані, що принесе вам новий фінансовий прибуток. День, повний щастя, коли партнер докладе зусиль, щоб подарувати радість. Навіть якщо у вас буде достатньо вільного часу, ви не зможете робити нічого, що могло б задовольнити вас.

Близнюки

Робота з банком вимагатиме обережності. Сімейні потреби ігноруються, коли ви перенапружуєтеся на робочому місці. Партнерські проекти створять більше проблем, аніж позитивних результатів. Ви будете сердитись на себе за те, що дозволили комусь скористатися вами. Після важкого етапу у подружньому житті сьогодні ви побачите сонячне світло.

Рак

Сьогодні важливо дбати про своє здоров’я. Ви можете витратити свої гроші на погане здоров’я вашого партнера. Але вам не варто переживати з цього приводу, тому що гроші, які ви накопичували довгий час, вам знадобляться. Ваше домашнє життя буде дещо непередбачуваним. Не сумнівайтеся у вірності коханого.

Лев

Друзі познайомлять вас з кимось особливим, хто вплине на ваші думки. Раптовий приплив коштів подбає про ваші рахунки та негайні витрати. Емоційний ризик піде на користь. Це день, коли ви поїдете в романтичну подорож. Додаткові знання, які ви отримаєте сьогодні, дадуть вам перевагу у спілкуванні з колегами.

Діва

Бізнесмени цього знаку зодіаку сьогодні мають дуже обдумано вкладати свої гроші. Люди, з якими ви живете, не будуть дуже щасливі з вами, незалежно від того, що ви робите, щоб принести їм задоволення. Таємні справи можуть зіпсувати вашу репутацію. Не будьте надто марнотратні, коли підете за покупками.

Терези

Постарайтеся вийти з офісу раніше, щоб трохи відпочити. Порада вашого батька може бути корисною на робочому місці. Сімейні обов’язки зростатимуть, викликаючи у вас напругу. Контролюйте свою пристрасть, інакше це може поставити ваш любовний зв’язок під загрозу. Вам потрібно розвивати нові контакти для майбутніх перспектив. Зрештою вони допоможуть вам у кар’єрному зростанні.

Скорпіон

День, коли ви зможете розслабитись. Нові контракти можуть бути вигідними, але не принесуть бажаного прибутку. Не приймайте поспішних рішень, коли доходить до вкладення грошей. Сміливі кроки та рішення принесуть сприятливу нагороду. Студентам рекомендується не витрачати час на прогулянки з друзями та тусовки.

Стрілець

Ваше фінансове становище покращиться наприкінці дня. Сприятливий день для завершення незакінчених домашніх справ. Ваш день сьогодні потопатиме у фарбах кохання, а ввечері ви можете посперечатися з коханим через щось старе. Ваша сім’я розділить з вами сьогодні багато проблем, але ви залишитеся зайняті у своєму власному світі, а у вільний час займатиметеся тим, що вам подобається.

Козеріг

Вечір у кінотеатрі або вечеря з партнером триматиме вас у розслабленому та прекрасному настрої. Сьогодні за допомогою близького друга деякі бізнесмени, ймовірно, матимуть грошову вигоду. Ці гроші можуть вирішити багато ваших проблем. Організуйте вечір із друзями та членами сім’ї. Хтось може привласнити собі заслуги в роботі, виконаній вами сьогодні.

Водолій

Діти прикрасять ваш вечір. Заплануйте хорошу вечерю, щоб попрощатися із нудним та неспокійним днем. Якщо ви подорожуєте, то подбайте про свої цінності. Необережні дії можуть збільшити можливість крадіжки або втрати ваших речей. Ваша вчасна допомога вбереже когось від нещастя. Ті з вас, хто має творчу роботу, сьогодні можуть мати справу з різними проблемами. Ви можете зрозуміти важливість роботи над творчістю.

Риби

Потреби інших заважатимуть вашому бажанню подбати про себе. Не стримуйте свої почуття та робіть те, що вам подобається, щоб розслабитись. Сьогодні ваші брати і сестри можуть попросити вас про фінансову допомогу, але допомога їм може збільшити ваш фінансовий тягар. Однак незабаром ситуація покращає. Усі скарги та образи у ваших стосунках зникнуть цього дивовижного дня.

Попередня публікаціяЯсно і тепло:погода у Вінниці на сьогодні, 25 травня 
Наступна публікаціяВінничанка Тетяна Вітвіцька виборола  «срібло» на чемпіонаті України з важкої атлетики