У вінницькій лікарні імені Пирогова фахівці успішно провели операцію з трансплантації органів: двом людям пересадили нові нирки.

Про це повідомив голова Вінницької ОВА Сергій Борзов.

Ці процедури надали нову надію на повноцінне життя двом молодим людям, одному 1995 року народження та іншому 1983 року народження.

«Обидва пацієнти, які отримали донорські органи, раніше перебували на листі очікування в лікарні імені Пирогова та мали порушення ниркової недостатності V ступеня, що вимагала постійного гемодіалізу. Трансплантація нірок дала цим людям можливість жити повноцінним життям», — розповідає Борзов.

За останні п’ять місяців 2023 року фахівці Пироговки здійснили п’ять трансплантацій нірок від посмертного донора та одну трансплантацію серця. всі отримувачі органів почувають себе задовільно.

Розвиток трансплантації на Вінниччині дозволяє мешканцям регіону отримувати вищий рівень медичної допомоги та надає нові можливості для покращення їх здоров’я та якості життя.

Якщо кілька років тому, трансплантацію органів українцям могли здійснити тільки в закордонних клініках, то сьогодні це стало реальність уже й у обласній клінічній лікарні ім. Пирогова.

Лікарі уже здійснюють успішні трансплантації нирок. Готові пересаджувати серце та навіть печінку.

Попередня публікаціяУ Вінниці 25 травня розпочинає роботу фонтан Roshen
Наступна публікаціяВознесіння Господнє 2023: найсуворіша заборона свята, яка може накликати біду