Цими днями навчальні заклади Вінницько-Хутірського округу провели два ярмарки, щоб зібрати кошти на тепловізор військовому односельчанину та на потреби Національної гвардії України. Завдяки згуртованості громади вдалось зібрати майже вісімдесят тисяч гривень.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко зазначив, що ярмарок був організований спільними зусиллями Писарівського ліцею та місцевого клубу та пройшов під гаслом «Усією громадою на тепловізор для односельчанина».

«Ліцеїсти, педагогічний та батьківський колективи, команда дитячого садочку «Лісова Казка» — усі разом, створили справжній благодійний гастрономічний ринок солодощів та витворів мистецтва, а творчі колективи місцевого клубу додали події справжній український шарм», – розповідає очільник округу.

В результаті в Писарівці вдалось зібрати 22 тисячі гривень на тепловізор для односельця, який боронить нас на східному напрямку.

Ще 55 тисяч гривень було зібрано за результатами акції, яку провели ліцеїсти Вінницько-Хутірського ліцею. Ці кошти уже передані на потреби Національної гвардії України.

«Ліцеїсти здивували неперевершеними смаколиками, виробами з текстилю та бісеру, оберегами та символами, винахідливістю та сучасним підходом до організації власних локацій, – зазначає Владислав Кривешко. – Переконаний, що подібні акції будуть відбуватися і надалі».

Попередня публікаціяДля вінничан та гостей міста анонсували подорож  «Шляхетна Вінниччина. Матриця. Перезавантаження». 
Наступна публікаціяВінничан запрошують долучитися до благодійної акції  «ДоброДій»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я