Тепер жителі Вінницько-Хутірського округу можуть отримувати адміністративні послуги, оплачувати компослуги, користуватись порталом громадського транспорту, повідомляти про аварійні ситуації, записатись на прийом до лікаря чи звернутись до поліції в режимі online. Днями в окрузі запрацював новий муніципальний додаток «Округ в смартфоні».

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Староста Вінницького-Хутірського округу Владислав Кривешко зазначив, що до його створення фактично йшли два роки.

«Ми розпочинали зі створення порталу на якому можна дізнатися графік руху громадського транспорту та замовити муніципальну картку вінничанина, а також порталу старости, де можна отримати ту чи іншу інформацію, щодо звітів та роботи старости, — розповідає очільник округу. — Зараз ці два додатки також стали частиною «Округу в Смартфоні»».

Крім того, в новому мобільному додатку можна буде отримати певні адміністративні та нотаріальні послуги, сплатити за комунальні послуги, отримати інформацію про стан енергопостачання, перевірити графік вивезення сміття, повідомити про аварійні ситуації, ознайомитися з новинами, замовити довідки від старостату та онлайн-консультацію спеціалістів, які працюють на віддалених робочих місцях в Прозорому офісі.

Функціонал додатку також дозволяє записати на прийом до лікаря, повідомити про правопорушення до муніципальної варти, зв’язатися з поліцейським офіцером громади тощо.

«Більше того, в додатку є два розділи, які можуть стати в нагоді представникам бізнесу та туристичної галузі. В цих розділах зібрана інформація про округ, його переваги, інвестиційні та туристичні можливості. Зокрема, в розділі для бізнесу, кожен підприємець знайде для себе прикладні елементи для інвестицій та зможе використати їх для розвитку свого бізнесу. А в розділі, що стосується паспорту туризму можна побачити опис історичної спадщини округу, ТОП-7 причин відвідати округ та різні атракції, якими можуть скористатися мешканці та гості округу тощо», — зазначає Владислав Кривешко.

Попередня публікаціяВінницька спортсменка із інвалідністю Оксана Мельник стала чемпіонкою світу з бойових мистецтв
Наступна публікаціяНа Вінниччині відкрився сезон рибальства на річках