На території ліцею Агрономічної сільської ради Вінницького району фінішувала військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), яка цьогоріч була особливою, адже до участі були запрошені не лише переможці І етапу гри, але і всі бажаючі.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької ОВА.

Загалом у змаганнях взяли участь 26 роїв середньої та 28 старшої вікових груп з територіальних громад області.

Конкурсна програма обласного етапу гри для старшої та середньої вікових груп включала такі конкурси та змагання: «Впоряд», «Ватра», «Рятівник», «Стрільба», «Смуга перешкод», «Відун», «Пластун», «Метання гранати», «Саперна підготовки».

Учасники мали змогу продемонструвати свою вправність, муштровий вишкіл, орієнтування на місцевості, влучність у стрільбі та якісну підготовку до змагань.

Крім того,  юні джури пройшли підготовку з надання домедичної допомоги пораненому на полі бою від регіонального представництва Червоного Хреста.

Зазначимо, що гра «Джура»  спрямована на виховання підростаючого покоління фізично здоровим, міцним, загартованим, зі сформованим почуттям патріотизму, особистої та громадянської безпеки, засвоєними теоретичними знаннями та практичними навичками поведінки в екстремальних ситуаціях, творчим потенціалом та соціальною активністю, готовністю до виконання громадянського та конституційного обов’язку.

«У цій, здавалося б, дитячій грі закарбований глибокий зміст та розуміння як і чому ми повинні захищати рідну землю. Вона виховує нове покоління свідомих, ідейних та волелюбних українців»,  – підкреслює організаторка змагань Лідія Юхнович.

Всі команди отримали велике задоволення від участі у змаганнях та позитивні емоції.

Попередня публікаціяНа Вінниччині відкрився сезон рибальства на річках 
Наступна публікаціяКуди у Вінниці можна віддати непотрібний одяг?