Цей тиждень обіцяє багатьом представникам зодіакального сузір’я полегшення – ретроградний Меркурій закінчує свій рух. А це означає, що перешкоди у справах почнуть зникати, а напруга останніх тижнів вщухатиме.

Більше про астрологію ви можете знайти на You-Tube каналі астрологині Марини Скаді (Марини Соколової).

ОВЕН

Тиждень домашніх клопотів та турбот про близьких людей. Можливо, вам не дуже хочеться займатися рутинними справами, але, як кажуть, час настав! Очікуються великі витрати, але й прибутки помітно збільшаться. Ви зможете завершити найскладніші проєкти та допомогти колегам. Керівництво оцінить вашу завзятість та працьовитість, запропонувавши вигідне відрядження. Службовцям варто змінювати роботу тільки у разі вигіднішої пропозиції. Вдалими будуть проєкти, у яких беруть участь іноземні партнери.

ТЕЛЕЦЬ

Гроші надходитимуть із різних джерел: партнерів із бізнесу, друзів, чоловіка. З’явиться можливість позичити велику суму у друзів чи банку. Підприємцям доведеться поборотися із жорсткою конкуренцією. Будьте обережними та уважними у діловій сфері, оскільки бізнес або кар’єра може опинитися під загрозою через нечесних партнерів. Однак у важкий момент на допомогу прийде друг чи добрий знайомий, який дасть кілька слушних порад, а також підтримає фінансово.

БЛИЗНЯТА

Любовні стосунки не надто турбують вас зараз, оскільки в цій сфері все стабільно. Зараз ви більше захоплені роботою, але місце для романтики та сімейних справ таки варто знайти. Самотнім людям варто звернути увагу на знайомого, який давно відчуває до вас симпатію. Давно сформовані пари нарешті досягнуть піку гармонії та насолоди одне одним. Якщо у минулому були образи та непорозуміння, у цей період вдасться їх подолати. Насолоджуйтесь сьогоднішнім днем та спілкуванням одне з одним.

РАК

Тиждень підходить для укладання шлюбу, сімейних урочистостей, поїздок на відпочинок або до батьків. Загалом ваше здоров’я досить міцне, проте остерігайтеся стресів, щоб не захворіти. Діти будуть тішити своїми успіхами у навчанні, кохана людина розкриє себе з кращого боку. Ви сповнені енергії та готові рішуче діяти. Беріть ініціативу у свої руки, пропонуйте новації начальству. Рівень доходів зараз повністю залежить від вашої особистої активності та завзятості.

ЛЕВ

Можливо, ваші успіхи в першій половині місяця вас не тішили, але цей тиждень дасть вам довгоочікувані результати. Вчергове ви можете зіткнутися з протидією конкурентів, які завзято претендуватимуть на те, що ви вважаєте своїм. Однак ви сильні у цей період і зможете здобути перемогу над недоброзичливцями. У бізнесі зараз найкращий час, щоб розширюватись, шукати серйозних інвесторів. Ваші починання підтримають впливові знайомі, які допоможуть вирішити всі питання з документами та просуванням проєктів.

ДІВА

Попри невеликий застій у справах та зниження прибутку в бізнесі, зараз найкращий час, щоб щось змінити у своїй професійній діяльності та просунутися вгору кар’єрними сходами. Гарний час для вирішення юридичних питань, звернення за допомогою до зарубіжних партнерів. Ваш організм практично невразливий зараз і гарний настрій гарантований. Скористайтеся високим енергетичним статусом, щоб зайнятися спортом та отримати бажані форми тіла.

ТЕРЕЗИ

Наявні взаємини проходять випробування на міцність. Це непростий період, як для романтичних партнерів, так і для подружжя, яке давно у щлюбі. Можливо, виявляться: дратівливість, претензії одна до одної, моральна втома, фінансові непорозуміння. Освіжити любовні взаємини допоможуть спільні прогулянки на природі, відвідування цікавих заходів, подорожі. Романтична вечеря посилить почуття та дасть привід для відвертих зізнань.

СКОРПІОН

Сімейні союзи будуть оточені побутовими турботами і турботою про маленьких дітей. Можливі проблеми зі здоров’ям у літніх батьків. У низці випадків розбіжності будуть пов’язані з дітьми, і переважно це стосується пар, які мають спадкоємців від різних партнерів. Водночас сперечатися зараз абсолютно марно. Краще перечекати негативного періоду, щоб не наламати дров. У цей період вам вдасться залагодити майнові суперечки із родичами, переїхати до нової квартири.

СТРІЛЕЦЬ

У цей період активні люди знову зіткнуться із проблемами через необхідність зробити складний вибір. Здавалося б, багато подолано, але зараз доведеться знову повертатися до колишніх питань і вирішувати складні завдання. Крім цього, можливі й несподівані перевірки, що загальмує далекосяжні плани, але не скасує їх зовсім. Головне для вас зараз – сформувати чітку думку щодо важливих для вас питань, вирішення яких назріло. Це вимагатиме деякого часу, але, як кажуть, тихіше їдеш – далі будеш.

КОЗОРІГ

Можете зіткнутися з жорсткою конкуренцією, проте ваші позиції досить сильні, і нічого, крім нервового стресу, вам не загрожує. Багато підприємців продовжать розширення справи, і важливою статтею майбутніх витрат стануть справи господарські, і навіть різні операції з нерухомістю. Можливо, для цього доведеться залучити кошти збоку. Є ймовірність повернення колишніх взаємин, але довіряти почуттям, що знову наринули, все ж таки, неварто.

ВОДОЛІЙ

Щоб добре заробити, не сидіть на місці. Ви маєте великий потенціал, тому задіюйте всі ресурси для збільшення доходів. У любовних справах не все складатиметься ідеально. У наявних стосунках є проблеми, які морально пригнічують. Вирішити їх так швидко не вийде через взаємні образи і претензії, що накопичилися, тому варто зробити паузу і добре обміркувати перспективи вашого союзу. Уникайте ідеалізації коханого, щоб не потрапити у пастку зайвих очікувань.

РИБИ

Тиждень насичений подіями в особистому житті. Ймовірно, назріває потреба у відвертій розмові з коханою людиною, намагайтеся бути об’єктивними та зрозуміти почуття партнера. Якщо ви самотні, то на вас чекає бентежливе знайомство з унікальною людиною, яка, найімовірніше, не стане постійним супутником, але надихне на нові звершення. Однак необхідно бути перед очима, серед людей, а не сидіти від ранку до вечора вдома. Також активність у соціальних мережах та на сайтах знайомств збільшить шанси на успіх.

Попередня публікаціяГороскоп за знаками Зодіаку на сьогодні, 15 травня 
Наступна публікація«Колесо підтримки»: вінничан запрошують на фестиваль атракціонів