У Вінниці з 14-го травня  стартував фестиваль атракціонів «Колесо підтримки» поруч з ТЦ Plaza Park. Щодня  з 12:00 до 22:00 відвідувачі можуть подивитися виставки народних майстрів, та взяти участь у  майстер-класах.

Про це повідомляють організатори заходу.

На День захисту дітей передбачається концертна програма за участю місцевих виконавців і гуртів з інших регіонів.

«Найцікавіший за останні роки та перший у подібному форматі фестиваль має на меті зібрати кошти, які організатори перерахують для допомоги вінницьким закладам з реабілітації військових і адресно нашим воїнам, які потребують лікування, відновлення та протезування… Ми маємо перемогти у війні. Тому, крім згуртованості, задля перемоги ми маємо бути сильними, впевненими у собі та бадьорими», – кажуть організатори.

Розваги на атракціонах будуть безкоштовними для організованих груп дітей з інвалідністю та військових.

Під час фестивалю відбудеться збір коштів на реабілітацію та лікування поранених військових. Частину доходу від проведення заходу також буде передано в один з реабілітаційних центрів міста на реабілітацію та лікування наших військових!

«Колесо підтримки» працюватиме щодня з 14-го травня до 14-го червня з 12:00 до 22:00. Вартість квитків від 100 грн до 150 грн.

Під час повітряної тривоги фестиваль призупиняє свою роботу. Мапа укриттів та вся інформація буде розміщення на території.

Попередня публікаціяЩо зірки нам пророкують: гороскоп на 15-22 травня 2023 року
Наступна публікаціяЗнижки і бонуси: У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї підготували низку заходів