Жмеринська окружна прокуратура звернулася до суду з позовною заявою до Жмеринської міської ради та виконавчого комітету Жмеринської міської ради з метою зобов’язати привести у стан готовності захисну споруду цивільного захисту в Браїлові, де ховаються діти. Ухвалою Вінницького окружного адміністративного суду відкрито провадження у справі.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Йдеться про протирадіаційне укриття площею 253 м2 місткістю 442 особи, частина якого наразі використовується місцевим ліцеєм та будинком творчості під час сигналу «Повітряна тривога» для прихистку близько сотні дітей.

Водночас у лютому 2023 року спеціальною комісією приміщення визнано обмежено готовим до використання за призначенням та надано рекомендації щодо усунення недоліків. Проте впродовж двох місяців орган місцевого самоврядування не вжив заходів щодо облаштування укриття відповідно до вимог.

Оскільки необлаштована захисна споруда не повною мірою забезпечує захист цивільного населення, в цьому випадку – дітей, та може створити загрозу для життя та здоров’я, прокуратура звернулася з відповідним позовом до суду.

Ухвалою Вінницького окружного адміністративного суду відкрито провадження у справі.

Попередня публікаціяНа Вінниччині планових відключень світла влітку не буде
Наступна публікаціяУ Вінниці за деякими адресами не буде гарячої та холодної води, подекуди — світла

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я