На Донеччині в бою з ворогом загинув Олександр Рибак з Калинівської громади, що на Вінниччині. У результаті артилерійського обстрілу він отримав множинні поранення не сумісні з життям.

Про це повідомили у Калинівській міській раді.

Народився Олександр Рибак 11 вересня 1987 року в Калинівці. Після закінчення Калинівської загальноосвітньої школи №3 вступив до відокремленого структурного підрозділу «Чернятинського фахового коледжу ВНАУ».

У 2006 році закінчив навчання у Вінницькому національному аграрному університеті за спеціальністю агроном. Служив у військовій частині 3008 у Вінниці, пізніше у в/ч 3028.

«Свою кар’єру Олександр Рибак розпочав зі служби у військовій частині 3008 у Вінниці. З початком повномасштабного вторгнення виконував бойові завдання на сході країни у складі військової  частини 3028 НГУ.

Війна відібрала у дружини вірного чоловіка, у доньки та сина – люблячого батька, доброго сина у матері,   у сестри – надійного порадника та помічника, а в України – справжнього патріота та Героя.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним Героя. У цей важкий час ми розділяємо біль втрати та схиляємо голови у глибокій скорботі», – йдеться у повідомленні.

Попередня публікаціяДо місцевих бюджетів Вінниччини підприємці-спрощенці перерахували 646 млн грн єдиного податку
Наступна публікаціяВінницький поліцейський Вячеславу Шведюку отримав відзнаку Верховної Ради України