В.о. начальника Головного управління ДПС у Вінницькій області Оксана Домерат під час зустрічі з представниками малого і середнього бізнесу повідомила, що впродовж січня – квітня 2023 року платники Вінниччини, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували до місцевих бюджетів 646 млн 693,9 тис. грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом 2022 року сума надходжень збільшилась на 75 млн 266,9 тис. грн, або на 13,2 відсотка.

Про це повідомляє Державна податкова служба

«Упродовж чотирьох місяців платники єдиного податку – юридичні особи перерахували понад 87 млн 515,2 тис. грн, платники  єдиного податку – фізичні особи – 436 млн 942,6 тис. грн. Ще 122 млн 236,1 тис. грн перерахували платники єдиного податку ІV групи – виробники сільгосппродукції», – зауважила посадовець.

За її словами, позитивна динаміка порівняно з аналогічним періодом 2022 року простежується за кожною із вищезазначених груп платників – спрощенців.

Оксана Домерат також нагадала, що єдиний податок є другим за розміром платежем, що формує доходи місцевих громад, поступаючись лише податку на доходи фізичних осіб.

Попередня публікаціяЯк управляти власним бюджетом під час гри в онлайн-рулетку?
Наступна публікаціяУ бою за Україну загинув Олександр Рибак з Вінниччини.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я