У Вінниці погасили нову поштову марку «Слава Силам оборони та безпеки України! Гвардія наступу». Випуск нових поштових марок здійснено за сприяння Національної поліції України, Національної гвардії України. Відсьогодні марка виходить в обіг для продажу. Її можна купити у відділеннях «Укрпошти».

Про це повідомляє відділ комунікації Поліції Вінницької області.

Одна з марок присвячена об’єднаній штурмовій бригаді Національної поліції України – «Лють», воєнізованому підрозділу, бійці якого захищають від збройної агресії Україну.

Підписання та спеціальне погашення перших марок такого зразка здійснили начальник поліції Вінниччини Іван Іщенко, Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА, Сергій Борзов, командир військової частини 3008 НГУ Володимир Джула, командир військової частини 3028 НГУ Олександр Охріменко, командир 24 прикордонного загону імені Героя України старшого лейтенанта Вячеслава Семенова Олег Ковальчук та директор АТ «Укрпошта» у Вінницькій області Володимир Шаловінський.

Нові поштові марки, на яких зображені працівники Національної поліції України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України поповнили випуск «Слава Збройним Силам України!», що був презентований «Укрпоштою» ще у 2022 році.

Автор поштового випуску: заслужений художник України Олександр Охапкін.

Нагадаємо, у лютому 2023 року Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування добровольчих батальйонів «Гвардії наступу». Наразі це 9 спеціальних штурмових бригад, сформованих із мотивованих захисників та захисниць України, які беруть участь у визволенні рідної землі від російських окупантів.

Попередня публікаціяТУРБОТА: Міноборони створило онлайн-майданчик для поранених
Наступна публікаціяТОП-5 найпопулярніших професій на Вінниччині та яких фахівців розшукують роботодавці

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я