У Вінниці для Центру матері та дитини придбали сучасний мамограф. Завдяки новітньому обладнанню вдається виявляти найменші зміни в організмі жінки, що дозволяє розпочати лікування на перших етапах захворювання.

Про це повідомляє лікар-рентгенолог діагностичного відділення лікарні «Центр матері та дитини» Василь Гунько.

Лише за два місяці лікарі провели 150 обстежень на новому обладнанні. На процедуру та отримання лікарського висновку йде 25 хвилин.

«Це обладнання дозволяє знайти й подивитись для порівняння знімки, які були зроблені навіть в іншій лікарні за допомогою цифрового апарату. Я також можу збільшити знімок від 2 до 36 разів, тим самим виявити мікрокальцинати до однієї сотої міліметра», – зазначає Василь Гунько.

Відзначимо, що у Вінницькій області смертність від онкологічних захворювань посідає друге місце. Щодня від раку помирає вісім мешканців області. У 2021 році хворобу рак діагностували 4600 мешканців регіону.

Серед найбільш поширених видів злоякісних захворювань — є рак молочної залози. Це найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок. Щороку понад півмільйона жінок у всьому світі помирає через цю недугу.

Медики наголошують, що запорукою успішного лікування раку молочної залози є вчасне виявлення хвороби на ранніх стадіях розвитку і негайний початок лікування.

Попередня публікаціяУ Вінниці відновили прогулянки на теплоходах Південним Бугом
Наступна публікаціяДощі не відступають: погода у Вінниці на сьогодні, 8 травня 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я