У офіційній кулінарній книзі за всесвітом «Відьмак» зібрані рецепти страв, що присутні у фентезійному світі. Однак вправні господині можуть приготувати їх і насправді.

Про це повідомляє пише Seeds.

У переліку, зокрема, є і борщ з вишнями. Цим смаколиком вже не перший рік пригощають туристів у Вінниці, нагадує Vinnazar.

Здійснити кулінарну подорож фантастичним світом «Відьмака» можна буде вже влітку. Вже у липні книга надійде в продаж. Передпродаж книги відкрило видавництво MAL’OPUS.

«У цій ілюстрованій кулінарній книзі Аніта Сарна та Кароліна Крупецька, авторки кулінарних блогів Nerds’ Kitchen та Witcher Kitchen, діляться своїми ретельно укладеними рецептами. Вони дають змогу фанатам спробути неповторні страви, що їх куштує відьмак, мандруючи селами у пошуках монстрів та монет», – йдеться у повідомленні  видавництва.

Автори збірки кажуть, що на створення рецептів їх надихнули місцини, персонажі та легенди з гри. У книзі представлять загалом 80 рецептів, натхнених відомою серією відеоігор «Відьмак».

До кулінарної книги увійшло чимало різного та цікавого: від ситних страв і міцних напоїв з корчми, до розкішних бенкетів для застілля з друзями, йдеться у описі.

Серія відеоігор “Відьмак” створена на основі романів польського письменника Анджея Сапковського. Події відбуваються у вигаданому фентезійному світі, який нагадує альтернативне Середньовіччя. Головний герой відьмак Ґеральт з Рівії, який подорожує та полює на монстрів за гроші. У 2019 році Netflix представив серіал за мотивами історії. Цьогоріч анонсували третій сезон серіалу.

Попередня публікаціяВінничанин Роман Кашпур розігрує прапор з автографом Залужного і дві футболки — Зінченка і Мудрика
Наступна публікаціяПодорож до Польщі: сто дітей-військовослужбовців з Вінниччини поїхали на відпочинок 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я