Вінничан запрошують долучитися до архітектурного бліц-конкурсу на кращу ескіз-ідею для об’єктів вшанування пам’яті полеглих воїнів, що будуть встановлювати в навчальних закладах Вінниці. Конкурсні проєкти попередньо можна буде подати до 26 травня.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив головний архітектор міста Євген Совінський.

Вказано, що до участі допускається широке коло бажаючих: від студентів та громадян до архітекторів, скульпторів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

За попередньою програмою, конкурс буде мати наступний графік:

4 травня 2023 р. – обговорення та пропозиції, щодо програм та умов опублікованого конкурсу (пропозиції надсилаються на електрону адресу конкурсу archconcus.memory@gmail.com) ;
1-19 травня 2023 р. – отримання заявок на участь від команд;
26 травня 2023 р. до 12:00(дня) за київським часом – кінцевий термін подачі конкурсних проектів. Колективи надсилають готові конкурсні проекти у відповідності до пункту 2.5 цього документу “Процедура подачі конкурсних проектів”;
30 травня 2023 р. – засідання журі для визначення результатів конкурсу;
31 травня 2023 р. –оголошено результати засідання журі;
5-16 червня 2023р. – виставка проектів.

Зазначено, що ознайомитися з програмою та умовами бліц-конкурсу можна ТУТ. Разом з тим, вказано, що програма та умови піддаються коригуванню – вносити пропозиції можна до 12:00 4 травня. Остаточний варіант програми та умов буде опублікований на сайті міської ради та надісланий зареєстрованим учасникам.

Зареєструватись для відбору до участі в конкурсі можна ТУТ.

Попередня публікаціяНа Вінниччині відкрили меморіальну дошку загиблому захиснику Євгену Фалінському 
Наступна публікаціяНа Вінниччині священик вінчає та хрестить просто неба

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я