У Вінниці на вулиці Стрілецькій, що у районі Палацу мистецтв, триває капітальний ремонт паркувальної зони. Це дасть можливість вирішити проблеми з хаотичним паркуванням.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Паркувальну зону вдосконалять з урахуванням інтересів всіх учасників дорожнього руху. Зазначено, що тут найбільше скупчення автомобілів фіксують, коли у Палаці мистецтв відбуваються заходи, водії фактично залишають авто на зелених зонах і тротуарах.

«Увагу приділяємо не тільки паркувальній зоні, що буде організована вздовж дороги, але і пішохідній частині. Вона тут була застаріла і вимощена бетонними плитами. Ми плануємо заасфальтувати тротуарну доріжку від раніше реконструйованої вул. Замостянської до провулку Литовського та відновити зелені зони, організувати додаткових сім паркомісць з розміткою та відповідними дорожніми знаками», — розповідає директор департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Юрій Семенюк.

За його словами, цього року облаштували вже 19 паркомісць на вулиці Барвистій, де виконували капітальні роботи. Вже цьогоріч планують облаштувати стоянки для ще 54 автомобілів в різних районах міста.

«Сім років поспіль нашу громаду визнавали найкомфортнішим містом в Україні за багатьма критеріями. Зокрема за даними досліджень IRI, вінничани позитивно оцінювали різні напрямки інфраструктури — тротуари та дороги. Навіть під час війни ми намагаємося робити все можливе, щоб зберегти та навіть покращити ці показники», – додав Семенюк.

Зазначено, що у 2021 році на замовлення департаменту комунального господарства та благоустрою виконали роботи з капітального ремонту майданчика для паркування транспортних засобів на вул. Київській. Він розрахований на 35 паркувальних місць. Крім цього, 18 паркомісць облаштували під час капремонту на вулиці Сабарівське шосе, ще 15 місць на вулиці Гальчевського і 27 збудували на вулиці Тимофіївській.

Попередня публікаціяГороскоп за знаками Зодіаку на сьогодні, 25 квітня 
Наступна публікаціяМаленьких вінничан вакцинують від поліомієліту 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я