Впродовж місяця на території Вінницької міської територіальної громади тривали рейди з виявленння паліїв трави. У комунальному підприємстві «Муніципальна варта» було створено вісім робочих груп.

Про це повідомила Вінницька міська рада.

Начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Віталій Чигур розповів, що цьогоріч під час перевірок інспектори проводили роз’яснювальні роботи та штрафували порушників.

«До адміністративної відповідальності притягнули лише шістьох осіб. Це хороший показник з огляду на те, що вінничани стали значно свідомішими і можемо констатувати, що порушників стало менше. Наші співробітники виїжджають на перевірки щовесни та щоосені ще з 2012 року і, звісно, проводять роз’яснювальні роботи, пояснюють, чому не можна спалювати листя та чим це загрожує. Адже Вінниця – доглянуте, квітуче та комфортне місто. Варто зауважити, що Вінниця займає першість в рейтингу Міжнародного республіканського інституту, які проводили опитування серед населення різних міст України. Вінничани багато років поспіль позитивно оцінювали стан екології в громаді. Ми зацікавлені в тому, щоб зберегти довкілля і організовуємо чимало заходів, покликаних на це», — розповідає Віталій Чигур.

Він також додав, що Муніципальна варта завжди реагуватиме на звернення небайдужих вінничан про факти спалювання листя. Звертатися можна до Ситуаційного центру за тел. (067) 410 21 01, або ж до Цілодобової варти 15-60.

Розмір штрафу коливається від 360 до 1360 гривень.

Попередня публікація«Жме-Ринка»: на Вінниччині відроджують гончарне мистецтво
Наступна публікаціяЗнову дощитиме: погода у Вінниці на сьогодні, 24 квітня 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я