У Вінниці, 19 квітня, відбулось офіційне відкриття нового сезону навчання стартап школи «Sikorsky challenge Vinnytsia». Вона діє на базі національного технічного університету. Команди-учасниці школи зможуть навчитися генерувати інноваційні бізнес-ідеї та дізнаються як їх можна реалізувати.
«Спільний Проєкт Університету Шеффілда та КПІ ім. Ігоря Сікорського стартує! Друзі, з першого дня російського вторгнення в Україну ми всі стали свідками безпрецедентної підтримки нашої країни всім цивілізованим світом. 48 країн та міжнародні організації ЄС, НАТО, ОБСЄ та ООН заявили про солідарність і рішучу підтримку нашої країни в боротьбі з агресором.
Ця підтримка включає не тільки значну військову допомогу, а й забезпечення життєдіяльності українських університетів в умовах війни», – йдеться на фейсбук сторінці проекту.
Навчальний курс триватиме до початку липня. За його підсумками кращі стартапи будуть рекомендовані до участі у XII Конкурсі інноваційних стартапів проєктів Sikorsky Challenge 2023. Також команди-переможці зможуть представити свій проєкт на одному з найголовніших щорічних заходів у сфері інноватики України.
Спільний Проєкт Університету Шеффілда та КПІ ім. Ігоря Сікорського – Building Back Better: transforming the post-war entrepreneurial ecosystem in Ukraine
Метою цього Проєкту є допомога українцям в реалізації інноваційних розробок, які відповідають напрямам післявоєнної відбудови та інноваційної трансформації України:
- Інфраструктура та промисловий хайтек
- Екологічна і енергетична безпека
- Біомедична інженерія і здоров’я людини
- інші
До участі в проекті запрошують всіх, хто має інноваційні розробки, стартап проєкти у цих напрямах. Проєкт реалізується у три етапи:
- І етап: Відбір та навчання команд, що мають інноваційні стартап-проєкти, за спільною програмою «Інноваційне підприємництво».Тривалість І етапу – травень-червень
Формат навчання – онлайн
Заняття проводяться 4 рази на тиждень (по 2 акад. години):
– 2 заняття на тиждень проводять тренери з університету Шеффілда (робоча мова – англійська)
– 2 заняття на тиждень проводять тренери Інноваційної екосистеми Сікорські Челендж (робоча мова-українська)
Завершення навчання – кінець червня. На останньому занятті учасники презентують свої проєкти, а спільне журі відбирає до 5 перспективних проєктів для подальшого їх розвитку.
- ІІ етап: Інкубування та менторінг відібраних проєктів.
Тривалість етапу – липень 2023 р.
Менторінг і підготовка проєктів до презентації інвестиційному комітетові за участі українських менторів та інноваційних підприємців-резидентів університету Шеффілда.
- ІІІ етап: Поїздка представників відібраних проєктів до Шеффілду для презентації проєктів інвестиційному комітетові та інвесторам.
Тривалість ІІІ етапу – серпень 2023 р.
Витрати на візи, транспорт, проживання та харчування забезпечується коштом Проєкту.
Реєстрація за посиланням – https://forms.gle/ujeicYkC7mA2xPaFA
Термін подачі заявок до 5 травня 2023 р