Делегації Лодзинського воєводства Республіки Польща та Ліберецького краю Чеської Республіки у рамках робочого візиту на Вінниччину відвідали Центр активності громадян Хмільницької міської територіальної громади. Заклад обладнаний в рамках швейцарсько-української Програми EGAP і спрямований на згуртованість громадськості.

Про це повідомили у Вінницькій ОВА.

«Центр недавно розпочав свою роботу. Хмільницька ТГ – одна із восьми пілотних громад, в яких створено Центри активності громадян. Будь-хто може сюди прийти, провести захід чи просто поспілкуватись. Тут вже проводяться презентації та різноманітні  майстеркласи», – зазначив начальник ОВА Сергій Борзов.

Від початку війни практично всі фонди, що раніше працювали на сході України,  активізували роботу в регіонах. Вінниччина  дуже активно співпрацює з фондом «Східна Європа» (ЄГАП), який допомагає  впроваджувати  в регіонах інструменти електронної демократії.

Разом з Начальником ОВА Сергієм Борзовим та його заступниками почесні гості зустрілись з керівництвом  Хмільницького району і міста Хмільника. Поспілкувалися з багатодітними родинами з-поміж ВПО.

З початку повномасштабного вторгнення росії, до Хмільницької територіальної громади приїхало одинадцять тисяч внутрішніх переселенців.

Маршалек Ліберецького краю Гжегож Шрайбер в особистій розмові з ВПО   підкреслив важливість  подальшої постійної допомоги  переселенцям, які були вимушені покинути власні домівки, але зробили вибір залишитись в Україні.

«Ми допомагаємо українцям в Польщі, але й розуміємо, що частина людей залишилась тут, приїхали до вас, як  от в м. Хмільник чи у Вінницю. Тому ми акцентуємо на тому, щоб підтримувати переселенців не тільки у себе вдома, але й в Україні», – зазначив він.

Також він додав, що в рамках реалізації проєкту  по підтримці ВПО, Польща запрошує дітей з багатодітних родин до літнього табору.

Після зустрічі багатодітним родинам було передали набори від гуманітарного штабу обласної військової адміністрації та міжнародних партнерів. Цього разу сім’ї  отримали продовольчі набори та непродовольчі товари: гігієнічні та миючі засоби.

Попередня публікаціяУ Вінниці браконьєр нарибалив майже на 200 тисяч грн
Наступна публікаціяКомпанія «MHP Eco Energy» готує технологічний сюрприз для українців, – Домбровський

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я