Колишній голова Вінницької ОДА, мер Вінниці, народний депутат України VII і VIII скликань, президент «МХП Еко Енерджі» Олександр Домбровський поділився враженнями від участі у міжнародній конференції-виставці «Водневі паливні елементи. Розробка та тестування технологій паливних елементів для електромобілів», яка відкрилася 19 квітня у німецькому Ганновері.

«Світ і технології змінюються з неймовірною швидкістю. Робототехніка, розумні мережі, процеси автоматизації з використанням штучного інтелекту. Енергетична децентралізація, нові системи зв’язку і комунікацій, системи накопичення енергії, нові види екологічного палива для транспорту. Домінування екологічної візії економічного, енергетичного і технологічного розвитку. І звичайно нові технологічні рішення, які дозволяють більш ефективно і динамічно боротися зі змінами клімату!», – прокоментував подію у соціальній мережі «Фейсбук» Олександр Домбровський.

«Водневі паливні елементи стають все більш важливими для руху транспортних засобів і накопичення енергії в електричних транспортних засобах, особливо в поїздах і комерційних транспортних засобах, а також у постійно зростаючій кількості легкових автомобілів. Завдяки нашим рішенням ми пропонуємо виробникам у всьому світі комплексну підтримку для розробки та тестування найсучасніших технологій паливних елементів», – йдеться на сайті заходу.

«Наша компанія «MHP Eco Energy» готує приємний і важливий технологічний прорив і сюрприз для України ! Буде цікаво!» – анонсував Олександр Домбровський.

Нагадаємо, у 2021 році МХП потрапив в п’ятірку лідерів рейтингу компаній України, що впроваджують «зелені» технології та виявився єдиним представником агросектору у цій номінації.

Також, у минулому році було анонсовано, що Україна має у своєму розпорядженні достатні ресурси та можливості, щоб вже до 2024 року запустити перші водневі проекти та почати експортувати водень до Німеччини.

Попередня публікаціяУ Хмільнику делегації Польщі та Чехії зустрілись із родинами переселенців
Наступна публікаціяЯк провести дозвілля у Вінниці на вихідних 21-23 квітня

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я