Сьогодні адміністратори ЦНАП “Прозорий офіс” провели першу державну реєстрацію шлюбу. Раніше ця послуга надавалась винятково працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС).

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Вінниця є лідером серед інших регіонів з якості обслуговування у Центрах адміністративних послуг. Про це свідчать крайні результати Всеукраїнського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту – IRI Ukraine. За цим же дослідженням Вінниця сім разів поспіль визнана найкомфортнішим містом для життя серед обласних центрів та найбільших міст України. І це оцінка самих жителів громади.

У Вінницьких Центрах адміністративних послуг постійно розширюють кількість послуг, які можуть отримати люди. З минулого тижня вже доступні нові найпопулярніші послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану (народження, шлюбу, смерті).

Наразі ці послуги доступні для городян у центральному відділенні ЦНАП “Прозорий офіс” на вул. Соборній, 59, а згодом будуть доступні у всіх територіальних відділеннях ЦНАПу та на віддалених робочих місцях у населених пунктах нашої територіальної громади.

Першими молодятами, які зареєстрували шлюб у “Прозорому офісі”, стали Галина та Олександр Рудики. Реєстрація зайняла кілька декілька хвилин.

«Вчора ми зателефонували до Кол-центру «Прозорого офісу», нам повідомили, які документи взяти, і що сьогодні можна приходити. Ми прийшли, адміністратор прийняв документи і за декілька хвилин видали свідоцтво про шлюб. Швидкістю і якістю послуги задоволені, хоч це й працює поки в тестовому режимі»,– говорить вінничанка Галина Рудик.

Попередня публікаціяЛейтенанту з Вінниччини Анатолію Дмитерку вручили державну відзнаку 
Наступна публікаціяГромадська організація “Ми-Вінничани” передала у Вінницьку обласну лікарню ім. Пирогова “швидку допомогу”

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я