У Вінниці 23 квітня відбудеться благодійна презентація роману «Колонія» Макса Кідрука. Виручені гроші з продажу квитків і мерчу будуть спрямовані на придбання дронів для ЗСУ.

Про це йдеться в анонсі заходу на фейсбук-сторінці видавництва «Бородатий Тамарин».

Анотація книги: 2141 рік. Людство на Землі ще не встигло оговталося від хвороби клодис, що призвела до найбільшої за пів століття пандемії, як з’являється новий патоген, що інфікує винятково вагітних жінок. Група вчених-імунологів намагається з’ясувати, що це таке і чи пов’язана його поява з нейтринними спалахами, зафіксованими довкола планети.

Чисельність населення марсіанських Колоній перевищує сто тисяч мешканців, і третина з них народжені на Марсі. Вони програють суперспеціалістам із Землі боротьбу за робочі місця в наукомісткій економіці Марса і змушені гарувати, мов раби, на низькокваліфікованих ручних роботах. Що більше їх сягає повноліття, то дужче вони прагнуть змін, не усвідомлюючи, що ці зміни ставлять під загрозу саме існування Колоній.

Максим Кідрук — український письменник, автор романів «Доки світло не згасне назавжди», «Де немає Бога», «Зазирни у мої сни», «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», а також низки тревелогів.

Вказано, що після трьох із половиною років майже повного затишшя Макс Кідрук вирушає в новий тур містами України зі своїм романом «Колонія». Так, під час презентації у Вінниці автор розповідатиме не лише про новий роман, а й про те, що нас усім робити, аби описані в ньому події не стали реальністю. Анонсовано, що презентація буде благодійною. Так, отриманий з квитків та мерчу прибуток буде перераховано Волонтерському штабу «АНГАР» для закупівлі дронів ЗСУ.

Презентація роману «Колонія» відбудеться  23 квітня, о 16:00 в Центрі розвитку «ORIGAMI» (вул. Константиновича, 35). Вартість квитків – 300 гривень. Придбати їх можна ТУТ.

Попередня публікаціяНа Вінниччині школярі продали на 30 тисяч випічки, щоб допомогти ЗСУ
Наступна публікація130 захисників повернулись з полону, восьмеро – з Вінниччини.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я