Колектив МКП «Вінницязеленбуд» впродовж двох місяців доглядали за розсадою квітів. Наразі готуються висадити квіти на міських клумбах.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Необхідне насіння для вирощування квітів працівники “Вінницязеленбуду” збирали ще восени на міських квітниках. Також додатково закуповували необхідні сім’я квітів. В лютому їх почали висівати, розповідає в.о директора КП «Вінницязеленбуд» Тетяна Прибиш.

Саджанці вирощували впродовж зимового періоду в теплицях та на території парникового господарства. Тепер чекають на сприятливу – більш теплу погоду – аби висадити квіти, бо ранкові заморозки на ґрунті можуть призвести до їх загибелі.

«Насіння починає проростати, ми прищеплюємо паростки. Кожен перший цвіт квіточки – зриваємо, щоб ця рослинка краще вкорінилася». – додає Тетяна Прибиш.

Саджанці працівники “Вінницязеленбуду” переносять у спеціальне місце – “тепляк”, де рослини чекають на сприятливу погоду, аби їх висадили на місцевих клумбах.

«Оскільки зараз середньодобова температура повітря зараз 10 градусів, то рослинам краще перечекати цей період саме там, аби не померзнути. Далі, відповідно складеним чергам, розподіляємо всі наші квіти так, щоб в кожному куточку нашого міста вінничани та гості міста могли милуватися цією красою»,– говорить Тетяна Прибиш.

Так, за її словами, на Замковій горі цьогоріч планують оновити “квітковий тризуб”, зараз працівники “Вінницязеленбуду” готують для композиції лимонно-золотаві оксамитки.

Попередня публікаціяВінницький апеляційний суд пом’якшив вирок для жінки, яка знесла паркан та ледь не вбила 13 річного підлітка
Наступна публікаціяУ Вінниці для молоді проведуть майстер-клас з театральної діяльності 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я