Сьогодні у Вінницькій області відкрили третій навчально-підготовчий курс «Кадетський корпус поліції».

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної державної адміністрації.

Проєкт стартував на Вінниччині ще в 2021 році. Він передбачає створення безкоштовних умов для молоді у підготовці до вступної кампанії до вишів МВС.

Цьогоріч більше ста юнаків та дівчат вирішили стати частиною великої родини Нацполіції.

З цією важливою подією кадетів привітав начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

«Ви зробили свій вибір – стати поліцейськими. Їхня робота завжди є основою правопорядку у державі, особливо усі це відчули під час війни. Це величезна відповідальність, але водночас і благородна справа. Впевнений, що підготовка, яку ви пройдете, стане потужним стартом для вашого вступу у профільні вузи. Слухайте педагогів і старших офіцерів. Допомагайте людям, адже вони цього очікують від вас. Не бійтеся труднощів – у вас неодмінно все вийде», – зазначив він.

Очільник ОВА підкреслив, що в області й надалі підтримуватимуть проєкт кадетського корпусу. Після підготовки кадети мають можливість продовжити навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, який зараз працює на Вінниччині.

Начальник ГУ НП у Вінницькій області Іван Іщенко, звертаючись до молоді, зауважив: «За цей курс навчання ви отримаєте початкові обґрунтовані знання, що є великим внеском для вступу до вузів системи органів МВС України. Я розумію як важко зробити цей вибір, тим паче зараз, коли в країні триває війна. 

Нацполіція є складовою частиною сил оборони і разом зі Збройними Силами України, іншими військовими формуваннями, правоохоронними органами, поліцейські боронять територіальну цілісність нашої країни».

Керівник поліції області побажав юнакам і дівчатам легкого навчання та успіхів.

У свою чергу, заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович подякувала присутнім за те, що в такий непростий час вони зробили перший крок, обравши таку відповідальну та потрібну країні професію.

Під час зустрічі ректор Харківського НУВС Валерій Сокуренко висловив переконання, що проект «Кадетський корпус поліції», започаткований на Вінниччині буде підхоплений іншими областями, а ті, хто пройшов кадетський вишкіл, обов’язково знайдуть застосування здобутим знанням і навичкам.

На завершення поліцейські продемонстрували присутнім локації з технічними та іншими засобами, які вони використовують під час роботи.

Попередня публікаціяНа Вінниччині відкрили меморіальну дошку загиблому Олександру Лозінському
Наступна публікація21-річний вінничанин, який був звільнений з російського полону, одружується

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я