На фасаді загальноосвітньої середньої школи села Матейків Барської громади Жмеринського району Вінницької області урочисто відкрили меморіальну дошку Олександру Лозінському, який загинув у російсько-українській війні, віддавши своє життя за Україну.

Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяINFORM.

42-річний сержант загинув у День пам’яті захисників України минулого року. Лише майже через три місяці його змогли знайти й поховати за християнським звичаєм у селі, де мешкав він і де проживає його сім’я.

У 2022 році Олександр Лозінський добровольцем став на захист країни та пішов боронити українську землю від агресора.

Остання звістка від воїна була невдовзі після Дня Незалежності. А потім — довгі два з половиною місяці пекельних страждань та очікувань: може, все ж таки, живий, може, хоча б у полоні… Та в середині листопада усі надії були зруйновані страшною новиною: загибель головного сержанта механізованого взводу одного з підрозділів 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу підтверджено.

Поліг сержант Олександр Лозінський у кровопролитному бою на Херсонському напрямку 29 серпня, у День пам’яті захисників України…

Поховали героя у селі Матейків наприкінці листопада. А ось тепер на школі, де багато років пропрацювала його теща, а тепер працює дружина Леся, відкрили пам’ятну дошку на його честь.

Вшанувати пам’ять захисника прийшли представники місцевої влади, родина загиблого, побратими воїна та мешканці Матейківського старостинського округу.

Попередня публікаціяНа Вінниччині судитимуть чоловіка за незаконне добування граніту
Наступна публікаціяТретій навчально-підготовчий курс «Кадетський корпус поліції» відкрили на Вінниччині

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я