Сьогодні у Міжнародний День щастя, діти військовослужбовців поділились частинкою своєї доброти: вони розписували імбирне печиво, виготовляли обереги та окопні свічки для наших захисників і захисниць.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Захід організували фахівці департаменту соціальної політики у партнерстві з міжнародним благодійним фондом “Sota Help”.

Разом дітки розмалювали близько сотні штук імбирного печива, яке згодом волонтери передадуть нашим військовим.

«Мій батько зараз боронить нашу Україну. Я рада, що ми можемо ось так їх підтримати і відправити трішки домашньої турботи»,– розповідає донька вінницького військового.

Також діти виготовили обереги для наших захисників і розмалювали у патріотичні кольори окопні свічки.

«Ми раді, що у Міжнародний день щастя можемо зібратися всі разом, поспілкуватися і зробити добру справу. Ми часто відправляємо допомогу для наших військових. Подарунки, зроблені дітками – їх особливо тішать. Дитяча любов – найщиріша і це відчувають наші Захисники»,– говорить очільниця міжнародного благодійного фонду “Sota Help” Альона Скалецька.

На початку заходу фахівчиня департаменту соціальної політики міської ради Оксана Павлюк провела із дітлахами дискусію, що для них означає щастя.

«Раніше наші дітки мріяли про щось, що притаманно їхньому віку. Тепер всі вони говорять про нашу найшвидшу перемогу і аби мати можливість чим скоріше обійняти своїх татусів. Ми також висловлюємо вдячність нашим партнерам – благодійному фонду “Sota Help”, всеукраїнському благодійному фонду “Ми з України”, а також мережі магазинів “Блиск” та адміністрації КЗ “Вінницький ліцей 22” за сприяння в організації заходів та надані подарунки», – розповідає Оксана Павлюк.

По завершенню заходу директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войтова вручила маленьким учасникам заходу подяки міської ради, солодкі подарунки, а також подякувала за їхню небайдужість та патріотичність.

«З таким молодим поколінням – наша країна обовʼязково вистоїть, ми обовʼязково Переможемо і відбудуємо нашу Україну»,– додала Валентина Войткова.

Поділилися частинкою доброти
Поділилися частинкою доброти

Попередня публікаціяНа Вінниччині збереглася традиція прикликати весну й тепло
Наступна публікація« За чисте довкілля»: вінничан запрошують долучитися до весняного прибирання 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я