На Вінниччині творча молодь Мізяківських Хуторів зібрала на потреби ЗСУ 11 340 гривень. Юні ктивісти, зокрема Вікторія Ліварчук та Мар’яна Івацко, декламували вірші славетного Кобзаря.

Про це повідомив голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко.

У місцевій кав’ярні зібралися поціновувачі творчості Шевченка, які декламували вірші в атмосфері дружної родинної зустрічі. Захід відбувся вперше від початку повномасштабного вторгнення.

«Вірші Тараса Шевченка стали основою літературного вечора. Формат події – сміливий і новаторський для нашої громади. Люди так масово зійшлися разом, і їх об’єднала поезія. Щемливо й емоційно звучали рядки про війну. Наші діти усе розуміють і відчувають, тож їм болить те, що відбувається з Україною», – зазначив Михайло Демченко.

Очільник громади відзначив, що він пишається молодим поколінням Стрижавської громади, оскільки це потужна сила, яка прагне втілювати свої ініціативи і долучатись до благодійних справ.    

«Дякую за запрошення! Отримав глибокі емоційні враження від участі у літературному вечорі. Гуртуємось, тримаємось, разом до перемоги!» – резюмував він.

Попередня публікаціяЯкі послуги з лікування раку молочної залози вінничанки можуть отримати в Інституті раку безкоштовно
Наступна публікаціяКолишня російська бранка з Вінниччини Наталія Фіялова повертається у стрій

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я