Очільником Національного антикорупційного бюро України став Семен Кривонос, який займав посаду голови Державної інспекції архітектури та містобудування України. Вінничанина Сергія Гуляк, який був серед трьох претендентів, рекомендували призначити заступником.

Про це повідомляє відповідне рішення прийнято під час позачергового засідання уряду.

Відповідне рішення прийняли на позачерговому засіданні Кабінету міністрів України. 

Кабмін зібрався для розгляду лише одного питання – призначення директора НАБУ. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль рекомендував призначити Кривоноса – уряд підтримав. Прем’єр закликав нового директора НАБУ призначити заступниками двох його конкурентів, які вийшли у фінал конкурсу, – Сергія Гупяка та Романа Осипчука.

«Був проведений прозорий конкурс. Половина складу конкурсної комісії — це представники від наших міжнародних партнерів. Всі засідання комісії транслювались в онлайн-режимі. Тести, знання законодавства, практичні завдання, перевірки на доброчесність кандидатів — все це було зроблено»,— сказав Шмигаль.

Сергій Гупяк очолює слідчий відділ територіального управління Державного бюро розслідувань у Хмельницькому, підрозділ якого діє у Вінниці. Раніше працював у обласній прокуратурі.

В автобіографії, яку надав кандидат під час конкурсного відбору, вказано:

Сергій Гупяк середню освіту здобув у Вінниці. У вересні 2003 року вступив до Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого. Закінчив навчання у виші в 2008 році, отримавши повну вищу освіту з відзнакою за спеціальністю «Правознавство».

Також пройшов військову підготовку при кафедрі загальноосвітніх та правових дисциплін Військово-юридичного факультету Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого. У Збройних Силах України не служив.

У червні 2012 року закінчив з відзнакою Національну академію прокуратури України. В органах прокуратури працював з 4 квітня 2008 року, починаючи з посади слідчого Вінницької міжрайонної природоохоронної прокуратури. З жовтня 2013 року обіймав керівні посади в органах прокуратури.

З 17 березня 2021 року до 31 січня 2022 року працював начальником 4-го слідчого відділу Територіального управління ДБР. А з 1 лютого 2022 року працював керівником зазначеного відділу, Підполковник ДБР.

До кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягувався. Не має судимості. Не є членом політичних партій. Не займався підприємницькою діяльністю. Одружений, виховує двох синів.

Попередня публікаціяГороскоп за знаками Зодіаку на вівторок, 7 березня
Наступна публікаціяКото-кав’ярня»: у Вінниці відкрили заклад, у якому 24/7 проживають коти

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я