Home Новини На Вінниччині «з молотка» продадуть спиртзавод

На Вінниччині «з молотка» продадуть спиртзавод

0
На Вінниччині «з молотка» продадуть спиртзавод
Аукціон Барського спиртзаводу

Фонд державного майна 15 березня проведе аукціон з приватизації  «Барського спиртового комбінату», що розташований у місті Бар Жмеринського району на Вінниччині. Стартова ціна складає 4,5 млн грн.

Про це повідомляє ФДМУ.

«Спирткомбінат розташований у Барі на заході Вінницької області, близько Хмельницької області. Це відкриває широкі логістичні можливості. Поруч зі спирткомбінатом прокладені автомобільні дороги, що дозволяють швидко пересуватися в межах названих областей», — зазначають у відомстві.

До складу майнового комплексу Барського спиртового комбінату входять близько сотні об’єктів нерухомості загальною площею понад 24 884 кв м – склади, спиртосховища, виробничі приміщення, гаражі, магазин, мости автомобільний та пішохідний тощо.Крім нерухомості підприємство має 26 транспортних засобів та виробниче обладнання.

Майно Барського спирткомбінату не перебуває в оренді, проте на його балансі є споруди, що не підлягають приватизації – протирадіаційне укриття та пожежна автоцистерна.

Площа 11 земельних ділянок спирткомбінату складає 119 га.

Востаннє Барський спирткомбінат випускав продукцію до 2009 року, а протягом попередніх трьох років – збиткує.

Так, у 2020 році спирткомбінат зазнав збитків на 1,8 млн грн, у 2021 році – на 2,9 млн грн, а 2022 року – на 5,2 млн грн.

Станом на 31.12.2022 заборгованість спирткомбінату сягнула 31,5 млн грн: 2,48 млн грн по заробітній платі, 5,94 млн грн – податків із заробітної плати, 7,26 млн грн – перед бюджетом та 15,8 млн грн іншої кредиторської заборгованості.

Переможець приватизаційного аукціону зобов’язаний погасити ці борги протягом півроку після підписання договору купівлі-продажу

Детальніше про об’єкт за посиланням.

.