У рамках офіційної зустрічі Калинівський міський голова Василь Поліщук зустрівся з делегацією франко-української асоціації “Stand With Ukraine” на чолі з президентом Едвардом Мейором та представником в Україні Тадеєм Тулузом.

Про це повідомляє прес-служба Калинівської міської ради.

Від початку повномасштабного російського вторгнення Франція виявляє солідарність та готовність надавати підтримку Україні та українському народу у його героїчному спротиві агресії.

«У рамках співпраці франко-українська асоціація «Stand With Ukraine» передала Калинівській громаді два генератори потужністю 9,5 кВт, які профінансували партнери асоціації – місцева громада французького міста Сант-Менеульдь (Sainte- Ménehould) у департаменті Шампань», – інформує Вінницька міська рада.

Акція з розсилки генераторів від французьких територіальних громад до українських міст була ініційована асоціацією “StandWithUkraine” у партнерстві з українською громадською організацією Мережа захисту національних інтересів “ANTS”.

«Міська рада міста Сант-Манеульдь та його мер Бертран Куро профінансували ці два генератори для міста Калинівка і хотіли б продовжувати розвивати співпрацю з вашою громадою. “Stand With Ukraine” за підтримки Посольства України у Франції готові надати вам сприяння у встановлення такого співробітництва», – зазначив президент франко-української асоціації “Stand With Ukraine” Едвард Мейор.

Калинівський міський голова Василь Поліщук подякував народу Франції та особисто меру міста Сант-Менеульдь за підтримку та допомогу та зазначив, що український народ високо цінує підтримку, яку нині надає Україні французький народ.

«Наша громада буде рада такій співпраці й запрошує мера міста Сант-Менеульдь відвідати Калинівщину, – зазначив Калинівський міський голова. – Ми вдячні усім, хто у важкий для нас час, допомагає, підтримує український народ. Разом ми зможемо подолати ворога й продовжити нашу співпрацю у мирній Україні».

Попередня публікаціяСуд зобов’язав громаду привести у належний стан бомбосховища на Вінниччині
Наступна публікаціяЛікарі-онкологи проводять виїзні консультації в громадах Вінниччини