Незабаром у Вінниці у мікрорайоні Академічний дорожники покладуть нове асфальтне покриття.  Роботи уже розпочалися на вулиці Андрія Шептицького. Планується оновити тротуари, велодоріжки задля підвищення безпеки руху пішоходів та автомобілістів.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

Як розповідають у департаменті комунального господарства та благоустрою міської ради,

Реалізація цього проєкту є логічним продовженням раніше відремонтованих вулиць: Сабарівське шосе, Гніванське шосе, вул. Пирогова та новозбудованих доріг в мікрорайоні Академічний – вул.Миколаївська та Тимофіївська. Як і попередні об’єкти, капремонт вулиці Шептицького буде комплексним.

«Капітальний ремонт передбачає прокладання зливово-приймальної каналізації, облаштування з обох сторін вулиці тротуарів, відокремленої велосипедної доріжки, а також влаштування сучасного освітлення та платформ зупинок громадського транспорту із подальшою заміною павільйонів», – говорить директор департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР Юрій Семенюк.

Він додав, що в рамках цього проєкту передбачене і облаштування кругового руху на перетині трьох вулиць – Шептицького, Тимофіївській та Миколаївській, що дозволить всім учасникам руху почуватися комфортно на дорозі. Проєкт фінансується за рахунок коштів бюджету нашої громади.

На цій ділянці планують провести роботи з озеленення – висадять 21 клен та облаштують газони.

«Власне, ремонт цієї вулиці, яка веде до мікрорайону Академічного, обговорювався давно. Ідея полягає в покращенні інфраструктури, що закладено в Стратегію розвитку ВМТГ до 2030 року. Згідно укладеного договору з підрядником, роботи маємо виконати до жовтня цього року. Втім, сподіваюся, що це вдасться реалізувати значно швидше і таким чином мінімізувати дискомфорт місцевих мешканців. Все буде залежати від наявності матеріалів, термінів їх виготовлення та ситуації в країні», — додав Юрій Семенюк.

Попередня публікаціяШанс знайти свою долю: у Вінниці влаштовують «Швидкі побачення» 
Наступна публікаціяЩо потрібно знати, щоб не зашкодити волоссю під час фарбування