Home Новини У Вінниці жінка залишила новонародженого хлопчика у «Вікні життя» католицького монастиря

У Вінниці жінка залишила новонародженого хлопчика у «Вікні життя» католицького монастиря

0
У Вінниці жінка залишила новонародженого хлопчика у «Вікні життя» католицького монастиря
«Вікно життя»

Католицький жіночий монастир у Вінниці виявив “Вікні життя” новонародженого хлопчика, якого залишила невідома жінка.

«Вікно життя» спеціально призначене для анонімної відмови від дітей, але цього разу дитина була в стані сильного переохолодження, тому могла померти.

Після відкриття віконечка, жінка може покласти у відсік дитину, після чого у неї буде приблизно 5 хвилин на зникнення. При цьому послушники отримують сигнал про використання “Вікна життя”, тому можуть вчасно забрати залишену дитину.

Того вечора в ньому опинився новонароджений хлопчик, від якого невідома жінка відмовилася буквально через кілька годин після пологів.

Це був хлопчик. Лікарі приїхали, оглянули, сказали, що дитина 3-4 години після народження, тобто пуповина ще була в нього, він був у курточці, у шапочці…

Пологи, судячи з усього, проходили в домашній обстановці, вважають медики. Але в немовляти констатували переохолодження, тому його доправили в лікарню.

Була ще пуповина, перев’язана ниткою. На момент, коли дитину привезли, стан був не дуже добрий, тому що переохолодження у новонароджених дітей, це ризик життя

Поки немовля перебуває в центрі матері та дитини, за ним доглядають фахівці. Лікарі навіть почали підбирати йому ім’я.

Попри те, що жодного покарання для матері не буде, поліцейські все одно хочуть розшукати її, щоб уточнити наміри жінки. Можливо, вона передумала і захоче забрати немовля.