Home Новини АТ «Укрексімбанк» закупить військові облігації для Вінницької міської ради

АТ «Укрексімбанк» закупить військові облігації для Вінницької міської ради

0
АТ «Укрексімбанк» закупить військові облігації для Вінницької міської ради

Вчора, 8 лютого, у Вінниці вперше у новому році визначили первинного дилера для придбання облігацій внутрішньої державної позики України (ОВДП). Ним став АТ «Укрексімбанк», який закупить облігацій на 150 млн грн.

Запозичення здійснюється терміном до 6 місяців.

Первинного дилера для операцій із військовими облігаціями конкурсна комісія обирала з-поміж 3 банківських установ, які відгукнулися на запрошення. Передусім зверталась увага на вартість послуг. Найвигідніші умови, що включають безоплатне обслуговування рахунку в цінних паперах та безкоштовне надання брокерських послуг, запропонувало АТ «Укрексімбанк». Отже, саме його визнано переможцем конкурсу.

Зазначимо, новоспечений банк-дилер уже має досвід відповідного фінансового партнерства у нашій громаді, тож право на тендер виборює втретє поспіль. Нагадаємо, дві інвестиції в ОВДП Вінниця зробила у минулому році. Тоді загалом на їхнє придбання було спрямовано 400 млн грн.

«Вінниця є одним із перших муніципалітетів, який підтримує таким чином наші Збройні Сили України, – зазначив на своїй сторінці у Фейсбук заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний. – Така допомога знадобиться нашим захисникам та захисницям на фронті. Тож працюємо на майбутнє вільної та незалежної України!»