У першому місяці 2023 року платники Вінниччини мають нові бюджетні здобутки – понад 1 млрд  911,7 млн грн надходжень до зведеного бюджету. Про це повідомляє в.о. начальника Головного управління ДПС у Вінницькій області Оксана Домерат.

«Із загальної суми податкових платежів до державного бюджету надійшло понад 770,2 млн грн. Місцеві бюджети отримали майже 1 млрд 141,5 млн грн», – зауважила посадовиця.

За словами очільниці податкової служби Вінниччини, позитивна динаміка зафіксована за платежами, як до державного, так і до місцевого бюджетів. Так, у січні 2023 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року держказна отримала додатково понад 130,2 млн грн. Місцеві скарбниці за цей час поповнилися майже на 299,9 млн грн.

«Такі здобутки платників Вінницької області, у важкий для усієї країни час, – запорука нашої якнайшвидшої Перемоги», – підсумувала Оксана Домерат.

Попередня публікаціяВінницькі волонтери. Від садово-паркового дизайну до забезпечення потреб військових. Відео
Наступна публікаціяУ Вінниці журналістів запрошують на безкоштовний тренінг «Домедична допомога, в умовах військового стану»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я