Лариса Білозір: ПАРЄ проголосувала за трибунал над путіним та лукашенко в Гаазі, – це історична резолюція

Парламентська Асамблея Ради Європи рекомендувала ООН створити міжнародний трибунал для розслідування злочинів з боку РФ проти України та українців

Так, ПАРЄ запропонувала Генеральній Асамблеї Організації Об’єднаних Націй “підтримати та схвалити створення спеціального міжнародного кримінального трибуналу щодо злочину агресії проти України та міжнародного механізму компенсації за шкоду, збитки і втрати, понесені державою Україна, а також фізичними та юридичними особами в Україні внаслідок російської агресії”.

“Я переконана, що ця резолюція  обов’язково підштовхне  міжнародне співтовариство та надішле чіткий меседж про те, що особи, які вчинили військові злочини та злочини проти людяності, злочини агресії можуть бути і будуть притягнуті до відповідальності, показуючи, що безкарність за такі злочини є неприйнятною”, — зазначила з цього приводу членкиня постійної делегації Верховної Ради України у ПАРЄ, народна депутатка України Лариса Білозір.

На її переконання, ця резолюція має відкрити шлях згідно з міжнародним правом для розслідування та судового переслідування таких злочинів із запропонованими конкретними механізмами створення спеціального міжнародного трибуналу зі злочинів агресії проти України з метою притягнення країну-агресора до відповідальності, включаючи створення реєстру збитків та подальших репарацій.

“Відмовимося нарешті від слів на користь справ. І об’єднаємо наші зусилля навколо дуже конкретної та вичерпної пропозиції в цій статті Резолюції (ПАРЄ. — Ред.). РФ має бути притягнута до відповідальності”, — резюмувала представниця Вінниччини в парламенті.

Повний виступ народного депутата на відео↑

Попередня публікаціяДо уваги ВПО на Вінниччині. В Україні запускають платформу для забезпечення житлом постраждалих внаслідок війни
Наступна публікаціяВ лютому на вінничан очікує одразу чотири магнітні бурі

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я